جلسات هم اندیشی خانه خوب- زندگی خوب در نظام مهندسی استان تهران

جلسات هم اندیشی خانه خوب- زندگی خوب در نظام مهندسی استان تهران

www.BanaNews.irبنانیوز- سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در نظر دارد جهت ارتقاء سطح علمی و فنی مهندسان معمار، سازه، برق و مکانیک عضو خود اقدام به برگزاری جلسات هم اندیشی خانه خوب- زندگی خوب در روزهای ۱۰ تا ۱۳ اردیبهشت۱۳۹۱ نماید.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در این جلسات آخرین تجربیات و دستاوردهای مهندسان دست اندرکار در امر طراحی، نظارت و اجرا در راستای بهبود کیفیت ساختمان ارائه میگردد.

حضور اعضای محترم در هم اندیشی فوق الذکر به صورت رایگان می باشد و برای کلیه شرکت کنندگان در این جلسات گواهینامه از طرف سازمان صادر خواهد گردید. لازم است داوطلبین شرکت در هم اندیشی مزبور حداکثر تا تاریخ ۳۰ /۱۱/ ۱۳۹۰ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

با توجه به تقارن زمان برگزاری هم اندیشی خانه خوب، زندگی خوب با ایام سوگواری فاطمیه، برگزاری جلسات مذکور به تاریخ ۱۰ لغایت ۱۳ اردیبهشت ماه موکول گردیده است. لذا از کلیه اعضای محترم سازمان که نسبت به ثبت نام جهت حضور در هم اندیشی مزبور اقدام نموده اند، تقاضا میگردد با توجه به برنامه زمان بندی ذیل در سالن مجتمع آموزشی رعد به نشانی شهرک غرب، فاز۲، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی، شماره ۷۴، ورودی غربی حضور بهم رسانند:

۱) ۱۰ /۲/ ۱۳۹۱- رشته معماری ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۸:۳۰

۲) ۱۱ /۲/ ۱۳۹۱- رشته سازه ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۸:۳۰

۳) ۱۲ /۲/ ۱۳۹۱- رشته تأسیسات مکانیکی ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۸:۳۰

۴) ۱۳ /۲/ ۱۳۹۱- رشته تأسیسات برقی ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۸:۳۰

جهت آشنایی با محل برگزاری جلسات به نقشه زیر مراجعه نمایید.

    نظرات