دهمین همایش و نمایشگاه صنعت لاستیک ایران برگزار می‌شود

دهمین همایش و نمایشگاه صنعت لاستیک ایران برگزار می‌شود

دهمین همایش و نمایشگاه صنعت لاستیک ایران فردا با حضور وزیر صنایع و معادن در تهران آغاز به کار می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهمترین محورهای دهمین همایش صنعت لاستیک ایران شامل فرصتها و چالشهای پیش روی صنعت، آمیزه کاری و مواد اولیه، فناوریهای نوین ساخت، محیط زیست، بازیافت و انرژی، توسعه محصولات نوین لاستیکی، کیفیت، بهره وری و بهبود روش ها، طراحی و ساخت و ... است.

نگاه تخصصی و کنکاش علمی در صنعت استراتژیک لاستیک همواره محور اصلی این گردهمایی است، همچنین تعداد ۱۴ مقاله به صورت سخنرانی کلیدی، ۳۰ مقاله به صورت سخنرانی تخصصی و ۱۱۷ مقاله به صورت پوستر در سه روز برگزاری همایش ارائه می شود.

دهمین همایش صنعت لاستیک ایران، با هدف توسعه فرهنگ تحقیق و پژوهش در زمینه صنعت لاستیک و صنایع وابسته، معرفی آخرین تجارب و دستاوردهای علمی و تحقیقی و کاربردی با حضور متخصصان و محققان، مدیران و کارشناسان داخلی و خارجی برگزار می شود.

برنامه روزهای این همایش نیز شامل ارائه مقالات علمی و تخصصی، برگزاری کارگاه های آموزشی، میزگردهای تخصصی و فنی، ارائه دستاوردهای علمی و پژوهشی، سخنرانی اساتید و متخصصان برجسته داخلی و خارجی و ... است. ۹ دوره همایش پیشین نیز در شهرهای کرمان، تهران، شیراز، یزد، مشهد، اصفهان و کیش برگزار شده است.

همزمان با برگزاری دهمین همایش ملی لاستیک، نمایشگاه تخصصی صنعت تایر و لاستیک مشتمل بر مواد اولیه، ماشین آلات، قطعات و صنایع وابسته در محل همایش برپا است.

 

مرکز تحقیقات صنایع لاستیک ایران با همکاری انجمن صنفی صنعت تایر ایران، وزارت صنایع و معادن و شرکت تولیدی ایران تایر، دهمین همایش صنعت لاستیک ایران را به همراه نمایشگاه تخصصی صنعت لاستیک و صنایع وابسته با شعار "فرصت ها، چالش ها و دستاورد های صنعت لاستیک" برگزار خواهد کرد. دهمین همایش و نمایشگاه صنعت لاستیک ایران ۹ تا ۱۱ آذرماه سال جاری در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران(تهران) برپا است.

 

 

    نظرات