اختصاص امتیازات ویژه به مصرف‏کنندگان پروفیل‏ یو پی وی سی

اختصاص امتیازات ویژه به مصرف‏کنندگان پروفیل‏ یو پی وی سی

http://www.bananews.ir/عضو انجمن تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی گفت: در راستای تقویت تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و هم‏زمان با دهه تولید ملی، مشوق‏ هایی برای مصرف ‏کنندگان پروفیل‏ ساخت ایران در نظر گرفتیم.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در حالی که همواره در عرصه تولید بسیاری از رقبا تلاش می‏کنند تا در زمینه تصاحب سهم بیشتر بازار از یکدیگر پیشی بگیرند، محمد جواد اقدامیان خطاب به شبکه نمایندگی خود در سراسر کشور اعلام کرد: آن دسته از نمایندگانی که طی سال جاری در انتخاب پروفیل دوم خود از محصولات تولید داخل به جای پروفیل‏های‏ وارداتی استفاده کنند، این شرکت امتیازات ویژه‏ای را برای آنان در نظر خواهدگرفت.

به گفته عضو انجمن تولیدکنندگان پروفیل «یو پی وی سی»، در حال حاضر استفاده از پروفیل های بی‏ کیفیت و غیر استاندارد وارداتی در ساخت در و پنجره علاوه بر اتلاف سرمایه‏ های ملی، اعتماد مصرف‏کننده داخلی را نیز خدشه ‏دار کرده و این مساله بزرگترین آفت برای تولید ملی به شمار می‏رود.

وی با بیان اینکه ظرفیت‏های ایجاد شده در صنعت تولید پروفیل‏ های «یو پی وی سی» کشور کاملاً جوابگوی نیاز بازار داخلی است، افزود: به همین دلیل باید تلاش کنیم تا ظرفیت‏های خالی این صنعت فعال ‏شده و به جای ایجاد شغل برای دیگر کشورها، سرمایه‏ های داخلی به‏سمت اشتغال ملی هدایت شود.

اقدامیان گفت: مشوق‏هایی از این قبیل علاوه بر ایجاد رقابت سالم در صنعت، اهداف مورد نظر رهبر فرزانه در سال تولید ملی را نیز محقق می کند و موجب می‏شود تا سازندگان در و پنجره نیز از انگیزه بیشتری برای مصرف پروفیل‏های یوپی وی سی ایرانی برخوردار شوند.

وی با بیان این که به هیچ وجه نگران کاهش سهم واحد تولیدی خود از بازار داخلی نیست، افزود: ما همواره تلاش کرده‏ ایم تا با بهره ‏گیری از فن‏آوری‏های روز دنیا و اخذ سختگیرانه ‏ترین استاندارد‏های جهانی در زمینه صنعت پروفیل «یو پی وی سی» اعتماد مصرف ‏کنندگان را جلب و سایر همکاران را نیز به فعالیت در فضای رقابتی سالم تشویق کنیم.

اقدامیان با اشاره به اینکه مشوق‏های ویستابست فقط با هدف حمایت از تولید داخلی در نظر گرفته شده، گفت: تولیدکنندگان نیز باید در دشوارترین شرایط خود را در برابر اقتصاد ملی متعهد دانسته و با اقدامات ارزشی و جهادی ، به فکر پیشرفت روز افزون صنعت داخلی باشند.

عضو انجمن تولیدکنندگان پروفیل «یو پی وی سی»، با بیان این که بخش عمده‏ای از پروفیل های وارداتی حداقل استانداردهای لازم را دارا نیست، افزود: ما باید فرهنگ استفاده نکردن از کالاها و محصولات خارجی که مشابه داخلی آن در کشور وجود دارد را عمومی کنیم.

اقدامیان در پایان با تبریک « دهه تولید ملی» به تمام صنعتگران و تولیدکنندگان کشور، خواستار حضور پر رنگ‏تر دولت در کنار فعالان بخش صنعت، معدن و تجارت کشور برای عبور از روزهای دشوار تولید شد.

 

 

    نظرات