شعارهایی دادیم اما کمتر به آن‌ها عمل کردیم/ مردم از ما انتظار عمل دارند

شعارهایی دادیم اما کمتر به آن‌ها عمل کردیم/ مردم از ما انتظار عمل دارند

  شعارهایی دادیم اما کمتر به آن‌ها عمل کردیم/ مردم از ما انتظار عمل دارند

  رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شعارهایی دادیم و متاسفانه کمتر به آن جامه عمل پوشانده شده است و این در حالی است که مردم از ما انتظار دارند.

  به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، مجید نادرالاصلی در نطق میان دستور نودمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با تسلیت ایام رحلت امام خمینی (ره) اظهار کرد: شعارهایی دادیم و متاسفانه کمتر به آن جامه عمل پوشانده شده است و بابت این موضوع دل ما پر درد است.

  وی افزود: در جلسات متعدد و جلسات داخلی نیز دائم تاکید کرده‌ایم و از رئیس و اعضای شورا خواسته‌ایم که دستاورد ما در این دوره چه بوده است اما عمدتا زمان به امروز و فردا کردن می‌گذرد و در جلسات به مسائل ظاهراً مهمتر پرداخته می‌شود.

  رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امروز یک جلسه کاملا شعاری برای تجلیل از هنرمندان صنایع دستی داشتیم، همین گفت‌وگوها را چندین بار از این قشر شنیده‌ام اما دریغ از یک اقدام.

  وی خاطرنشان کرد: اینکه دوستان می‌گویند گل به خودی نزنیم باعث شده که حرف‌های دل خود را نزنیم. معتقدم از تریبون‌های داخلی باید این حرف‌ها زده شود، رئیس شورا می‌گویند خوب است اما صحبت‌ها به بوته فراموشی سپرده می‌شود در حالی که مردم از ما انتظار دارند.

  انتهای پیام/

  لینک اصل خبر در سایت شورای شهر اصفهان

   منبع خبر

   شورای شهر اصفهان

   شورای شهر اصفهان یک شورای شهر در شهر اصفهان می باشد

    نظرات