مدیر واحد نقلیه شهرداری مبارکه : پروژه های عمرانی شهرداری با توان داخلی پرسنل در حال پیشرفت است.

مدیر واحد نقلیه شهرداری مبارکه : پروژه های عمرانی شهرداری با توان داخلی پرسنل در حال پیشرفت است.

حسین فروتن در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به ظرفیت های موجود در شهرداری مبارکه گفت ، در دوره جدید با استفاده از ماشین آلات و نیروهای داخلی شهرداری شاهد پیشرفت پروژه های عمرانی ، خدماتی ، فرهنگی و ورزشی در سطح شهر بوده ایم .

وی خاطرنشان کرد : از ابتدای آغاز پروژه بلوار شهید بابایی ظرفیت های موجود شهرداری به میدان آمده و بحمدالله با حمایت دکتر احمدی شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر شاهد پیشرفت چشم گیر این پروژه هستیم .

فروتن افزود : خیابان 15 خرداد ،خیابان 22 بهمن و بلوار وحدت قهنویه از دیگر پروژه هایی است که در این دوره ی مدیریت شهری با توان داخلی پیشرفت چشم گیری داشته است .

مدیر واحد نقلیه شهرداری مبارکه به شعار محله محوری این دوره مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: زیرسازی و آماده سازی زمین چمن مصنوعی در محلات شهر یکی دیگر از برنامه های این واحد می باشد .

وی با اشاره به کاهش هزینه های مالی خاطرنشان کرد: یکی از مزیت های استفاده از توان داخلی در اجرای پروژه های عمرانی صرفه جویی و کاهش هزینه ها ، کیفیت بالای اجرا و کاهش زمان می باشد .

وی در پایان به حجم بالای خدمات این واحد اشاره کرد و افزود :تخریب بافت های فرسوده و آرای ماده 55 قانون شهرداری ها ، تخریب ساختمان های در طرح پروژه های عمرانی ، جمع آوری نخاله های ساختمان در سطح شهر و محلات ، جا به جایی و حمل روزانه 60 تن زباله ، بازسازی و بازگشت 3 دستگاه خودرو سنگین به چرخه فعالیت ، نظافت شهر با استفاده از ماشین آلات مکانیزه از دیگر فعالیت های خادمین مردم در واحد نقلیه شهرداری مباکه می باشد

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مبارکه

  منبع خبر

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه یک شهرداری در شهر مبارکه می باشد

   نظرات