افزايش ظرفيت پست 132 كيلوولت كشاورزي اهواز

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق منطقه اي خوزستان، محمود دشت بزرگ با اعلام اين خبر افزود: در اين طرح افزايش ظرفيت، يك ترانسفورماتور به ظرفيت 50 مگاولت آمپر جايگزين ترانسفورماتور 30 مگاولت آمپري بخش 33 كيلوولت شده و ظرفيت پست از 84 به 104 مگاولت آمپر رسيده است.
وي ارزش سرمايه گذاري اين طرح را 450 ميليارد ريال اعلام كرد و خاطرنشان ساخت: با توجه به ورود متقاضيان جديد به شبكه در منطقه گلستان و مناطق همجوار، اين افزايش ظرفيت براي پاسخ به بار مورد نياز برنامه ريزي و وارد مدار شده است.
به گفته مديرعامل برق منطقه اي خوزستان، به منظور تامين نياز بار كلانشهر اهواز در پيك بار تابستان امسال پيش از اين نيز چند طرح ظرفيت سازي جديد مانند دو پست GIS خزامي و كارون، مرحله دوم پست GIS كيانشهر1 و افزايش ظرفيت پست برق گلستان اجرا شده تا شبكه آماده ورود به دوره اوج مصرف باشد.
دشت بزرگ با درخواست از مشتركان براي صرفه جويي در مصرف برق، گفت: در كنار آماده سازي شبكه، يكي از اقدامات اساسي براي حفظ پايداري شبكه برق، همكاري مشتركين در مديريت مصرف برق و برخورداري از مشوقهايي است كه براي اين امر در نظر گرفته شده است.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات