نصب اثر حجمی "تواضع" در میدان شهید فهمیده تبریز

نصب اثر حجمی "تواضع" در میدان شهید فهمیده تبریز

به گزارش شهریار ، سیامک آسیایی با اعلام این خبر گفت: با توجه به برپایی اولین جشنواره مجسمه‌های آهنی در تبریز که در سال ۱۴۰۱ در مجموعه ائل‌گولی برگزار شد و آثار فاخر و ماندگار در طی برگزاری این جشنواره توسط هنرمندان صاحب سبک کشور طراحی و ساخته شد این سازمان پس از طی مراحل و جانمایی مناسب به تدریج این آثار را در سطح شهر تبریز نصب می‌کند.

وی در این زمینه تصریح کرد: اثر "تواضع" نیز یکی آثار فاخر این جشنواره بود و پس ار بررسی و جانمایی مناسب در میدان شهید فهمیده تبریز نصب شد.

آسیایی همچنین با اشاره به اینکه چهار اثر برگزیده دیگر این جشنواره نیز به زودی در سطح شهر نصب می‌شوند ابراز امیداوری کرد در سال جاری با برنامه‌ریزی انجام یافته شاهد خلق آثار فاخر و ارزشمند دیگر از هنرمندان صاحب سبک کشور و نصب آن در جای جای شهر عزیزمان تبریز باشیم.

وی افزود: در سال ۱۴۰۱ اولین جشنواره مجسمه‌های آهنی در تبریز با حضور هنرمندان سراسر کشور برگزار و طی آن اثر حجمی آهنی فاخر در اندازه‌های بزرگ طراحی و ساخته شد که به تدریج و با جانمایی مناسب در سطح شهر نصب می‌شوند.

اثر فاخر "تواضع" نیز که توسط هنرمند صاحب سبک کشور هدایت صحرایی در این جشنواره طراحی و ساخته شده دارای ارتفاع ۵/۴۰ متر و طول و عرض  ۱/۷۰ * ۱/۹۰ مترمربع بوده و در میدان شهید فهمیده تبریز نصب شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات