ساماندهی معابر؛ توسعه شهری  و توسعه پیاده محوری را به همراه می آورد

ساماندهی معابر؛ توسعه شهری و توسعه پیاده محوری را به همراه می آورد

ساماندهی معابر؛ توسعه شهری  و توسعه پیاده محوری را به همراه می آورد

شهردار شاهرود، با تأکید به لزوم ساماندهی وضعیت معابر سطح شهر، به اقدامات عمرانی در حال اجرا در زمینه آسفالت ریزی، اجرای کفپوش، پیاده روسازی و جدولگذاری اشاره کرد وگفت: ساماندهی معابر، توسعه شهری را به همراه می آورد .

به گزارش مدیریت شهری شاهرود، محسن احمدی با اشاره به اینکه ساماندهی معابر و بهبود و ارتقای وضعیت عبور و مرور شهری جزء اولویت اقدامات شهرداری و از مهمترین سرفصل های بودجه عمران شهری است که با اجرای عملیات آسفالت ریزی و لکه گیری معابر سطح شهر، پیاده روسازی و اجرای کفپوش، جدولگذاری، ساماندهی خیابانهای اصلی و فرعی سطح شهر در حال انجام است، افزود: بهبود و بهسازی معابر همواره یکی از مطالبات جدی شهروندان بوده است .

وی با بیان اینکه در حال حاضر بهسازی، ساماندهی، پازل فرش معابر شهری در مسیرهای حافظ شمالی، کوچه فرید نیا، خیابان پشت خانه سالمندان، 28متری باغزندان، رزمندگان و خیابان 22 بهمن، آسفالت ریزی خیابان پژهش شهرک دانشگاه و خیابان امامت و... در دست اقدام است، ابراز داشت:با هدف از اجرای این عملیاتها ارتقای وضعیت ایمنی در معابر، تسهیل و بهبود تردد عابرین و زیباسازی منظر شهری و افزایش تعاملات اجتماعی بین شهروندان است .

ارتقای کیفیت معابر شهر و ساماندهی و بهسازی آن در اولویت اقدامات عمرانی شهرداری قرار دارد و تلاش می کنیم به منظور خدمات رسانی به شهروندان و جلب رضایتمندی بیشتر با اجرای آسفالت ریزی و لکه گیری، پیاده روسازی و اجرای پازل و مناسب سازی و همچنین جدولگذاری، معابر سطح شهری را هر چه زودتر سامان دهیم .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شاهرود

    منبع خبر

    شهرداری شاهرود

    شهرداری شاهرود یک شهرداری در شهر شاهرود می باشد

      نظرات