در نشست مشترك با نيروهاي قضايي و انتظامي استان ...

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع نيروي برق استان كرمانشاه، در اين جلسه محمد مرادي مديرعامل شركت گفت: استفاده از برق غيرمجاز براي استخراج رمز ارز خسارت جبران ناپذيري به شبكه برق وارد مي كند زيرا متخلفان با استفاده بسيار از شبكه برق احتمال خاموشي به ويژه در بخشهاي مولد اقتصادي را افزايش مي دهند.
وي همچنين به مشكلات و موارد لازم در خصوص نحوه مقابله با جرم استفاده غير مجاز از رمز ارز و برق غير مجاز براي مسوولان قضايي و مراجع انتظامي اشاره كرد و افزود: يكي از پديده هايي كه در سالهاي اخير گريبان گير صنعت برق شده است استفاده غيرمجاز از برق يارانه اي براي توليد رمزارز است. مساله اي كه در برهه حساس از تابستان كه تقاضاي برق بالا مي رود موجب ناترازي در اين زمينه مي شود.
مرادي در عين حال خواستار همكاري جدي نيرويهاي قضايي و انتظامي و اتخاذ راهحلهاي جديد جهت برخورد با اين گونه تخلفات شد و خاطرنشان ساخت: بزرگترين خطري كه استفاه از برق غير مجاز و رمز ارز براي صنعت برق دارد آسيب به شبكه برق كشور است.
وي در پايان ضمن تقدير از همكاري بسيارخوب دستگاه قضايي و انتظامي، خواستار برخورد قاطع با متخلفان و تعيين تكليف اموال و تجهيزات برق مكشوفه شد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات