سی و ششمین قرار خدمت شهرداری تبریز در منطقه ۴ برگزار می‌شود

سی و ششمین قرار خدمت شهرداری تبریز در منطقه ۴ برگزار می‌شود

به گزارش شهریار ، مهدی یوسفی در جلسه توجیهی ششمین قرار خدمت از دور چهارم قرارهای خدمت شهرداری اظهار کرد: در این دوره برای اولین بار از دو مدرسه دولتی در مناطق کم برخوردار سطح حوزه به همراه اعضای شورای اسلامی شهر بازدید به عمل آورده می شود.

وی افزود: در دور چهارم قرارهای خدمت شهرداری تبریز  سازمان و شرکت های تابعه شهرداری تبریز نیز در کنار اقدامات مناطق، ایفای نقش می کنند.

یوسفی با اشاره به اینکه دومین قسمت دور چهارم قرار خدمت شهرداری مربوط به بازدید از پروژه های عمرانی و بررسی معضلات شهری با تاکید بر ناحیه بندی است، افزود: احصای دقیق مشکلات و بررسی مصوبات ادوار قبلی قرارهای خدمت منطقه در این بخش بررسی می‌شود.

معاون‌ هماهنگی امور مناطق شهردار تبریز ادامه داد: سومین بخش از قرار خدمت در دوره جدید مربوط به بررسی پیوست هایی اعم از فرهنگی، سرمایه گذاری، زیباسازی، فضای سبز و تدوین شناسنامه نخبگان منطقه خواهد بود چراکه رویکرد امسال شهرداری تاکید به کارکرد اجتماعی و موضوعات فرهنگی ورزشی است.

یوسفی با بیان اینکه دیدار چهره به چهره با شهروندان ساکن در مناطق بهترین راه کمک کننده جهت احصای دقیق مشکلات شهری است، تصریح کرد: در این دوره از قرار خدمت نیز مطابق اداوار قبلی، شهردار تبریز با شهروندان ساکن مناطق دیدار کرده و دستورات لازم را جهت حل مشکلات شهروندان صادر خواهد کرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات