لزوم تخصیص صد درصدی بودجه پروژه های هوشمندسازی

لزوم تخصیص صد درصدی بودجه پروژه های هوشمندسازی

محسن حق شناس افزود:در حوزه فناوری و هوشمند سازی جای کار بسیاری وجود دارد و باید بتوانیم در این حوزه بسترهای مورد نیاز را فراهم نماییم.


وی اظهار کرد:هوشمندسازی و فناوری برای شورای ششم از اهمیت بالایی برخوردار است و در این راستا تکلیف شهرداری این بود که ۱۰۰ درصد بودجه ردیف پروژه های هوشمندسازی را محقق نماید‌.


حق شناس افزود:امروز با افتتاح و رونمایی پروژه های هوشمندسازی شاهد تحقق بخشی از افقی هستیم که شهرداری مکلف به انجام آن بود.


نائب رئیس شورای اسلامی خواستار افزایش تبلیغات و اطلاع رسانی در خصوص استفاده شهروندان از خدمات الکترونیکی شهرداری قزوین شد و گفت: متاسفانه آمار استفاده از فناوری های حوزه خدمات شهری کم است،و از این رو لازم است تا در این رابطه چاره اندیشی شود.


وی با بیان اینکه رونمایی از پروژه های هوشمند سازی در راستای خدمت رسانی بیشتر به مردم تدارک دیده شده است ازتلاشهای پرسنل خدوم سازمان فاوای شهرداری قدردانی نمود و گفت: ارایه این پروژه ها به شهروندان از جنس خدمت بی منت و صادقانه به شهروندان است و لذا از زحمات تک تک همکاران و مدیران شهری تشکر می کنیم.


حق شناس به بیان فواید هوشمندسازی شهری اشاره نمود و گفت:تسهیل در امور،افزایش سلامت اداری و شفافیت و تسریع در خدمت رسانی به شهروندان ازجمله مهم ترین مواردی است که دراثر هوشمندسازی فرآیندها به دست می آید.


وی در خاتمه تاکید کرد:در اثر توسعه فرآیندهای هوشمندسازی مدیریت یکپارچه شهری همراه با رضایتمندی شهروندان ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات