تشریح برنامه‌های فرهنگسرای الغدیر به مناسبت دهه امامت و ولایت

به گزارش شهریار ، رامین سلطانی با بیان اینکه فرهنگسرای الغدیر تلاش دارد تا با برگزاری ویژه برنامه‌های متنوع به استقبال از دهه امامت و ولایت برود، گفت: عید ولایت از بزرگ‌ترین اعیاد است و ابعاد این واقعه بزرگ و پیام خطیر آن باید به روشنی برای آحاد جامعه به خصوص نسل جوان تبیین شود.

سلطانی به لزوم پاسداشت واقعه مهم غدیر تاکید و اظهار کرد: مسئله ولایت مهمترین بحث مطرح شده توسط پیامبر اسلام (ص) در خطبه غدیر بوده به همین منظور ویژه برنامه های متنوعی با هدف ضرورت شناخت پیام غدیر و جریان‌سازی آن در فرهنگسرای الغدیر برگزار خواهد شد.

وی در ادامه برگزاری جشن بزرگ غدیر، همایش بزرگ ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی با حضور پیشکسوتان و ورزشکاران این عرصه، همایش طلیعه غدیر با حضور هنرمندان و شاعران آئینی، جشنواره نقاشی و ویژه برنامه پیک غدیر ویژه کودکان و هم چنین برنامه های مشارکتی با ستاد بین المللی غدیر را از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای دهه امامت و ولایت عنوان کرد.

سلطانی با اشاره به اینکه در برنامه‌ریزی های صورت گرفته ویژه این دهه مبارک از برگزاری کارگاه‌های هنری نیز غافل نشده ایم، اظهار کرد: کارگاه‌های خوشنویسی، نقاشی، آشپزی و ... نیز با موضوع مناسبت‌های همین دهه در فرهنگسرای الغدیر برگزار خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات