بهبود ترافیکی، اصلی ترین معیار ارزیابی در طراحی پروژه‌های تقاطع غیرهمسطح

بهبود ترافیکی، اصلی ترین معیار ارزیابی در طراحی پروژه‌های تقاطع غیرهمسطح

به گزارش شهریار ، سامان احمدزاده در جلسه کمیته فنی شهرداری تبریز که به منظور بررسی گزینه‌های پیشنهادی اجرایی روگذر معلم و قراملک و پروژه شهرک جوانان تشکیل شد ضمن ارائه کلیاتی از پروژه ها، اثربخشی در روانی یا کاهش ترافیک، زمان و هزینه اجرا و افزایش ایمنی ترافیک را از معیارهای اصلی ارزیابی در اجرای این طرح ها دانست.

وی در ادامه با اشاره به تجربیات قبلی شهرداری در راستای اجرای پروژه های تقاطع های غیرهمسطح ضمن اشاره به آسیب شناسی پروژه های تقاطع غیرهمسطح شهری، لزوم اهتمام مضاعف مشاور در راستای ارائه گزینه های مختلف با رعایت تمامی جوانب اجرایی، اقتصادی و نگهداری پل با رعایت الگوی های بصری را خواستار شد.

احمدزاده در خصوص پروژه شهرک جوانان نیز گفت: قرارداد ساخت یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در شهرک جوانان برای ساماندهی حاشیه نشینی با شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان منعقد شده است که انتخاب طرحی مناسب جهت تسریع اجرا، اقتصادی بودن آن و اجرای باکیفیت از مواردی است که باید در انتخاب طرح پروژه مد نظر قرار گیرد.

این جلسه با حضور اعضای کمیته فنی شهرداری تبریز، مدیرعامل شرکت پیش ساخته آذربایجان، معاونان عمرانی  مناطق ۲ و ۵ و گروه مهندسان مشاور نمودار به ریاست معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز برگزار شد.

در این جلسه پس از بحث و بررسی اعضای کمیته فنی و ارائه نکته نظرات مختلف کلیات طرح پروژه های مذکور مصوب و تصمیمات لازم در این راستا اتخاذ شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات