دیدار شهردار تبریز با شهروندان ساکن در منطقه ۴

دیدار شهردار تبریز با شهروندان ساکن در منطقه ۴

به گزارش شهریار ، ششمین قرار خدمت از دور چهارم قرارهای خدمت شهرداری تبریز  صبح امروز با حضور یعقوب هوشیار، معاونان ستادی و شهردار و مدیران منطقه ۴ آغاز شد.

شهردار تبریز صبح امروز از دو مدرسه دولتی واقع در منطقه و پروژه های عمرانی بازدید به عمل آورد. همچنین پیگیری مصوبات قرار خدمت قبلی و بررسی آخرین وضعیت اجرای طرح ناحیه بندی از دیگر برنامه‌های شهردار در این قرار خدمت بود.

در دیدار شهروندان منطقه ۴ با شهردار تبریز، دستورهای لازم برای رفع مشکل شهروندان صادر و همچنین راهنمایی های لازم ارائه شد.

قرار خدمت یکی از برنامه‌های نوین در مدیریت شهری تبریز پس از حضور یعقوب هوشیار در کسوت شهردار تبریز است چرا که بنا بر تاکید وی، احصای دقیق مشکلات شهر بدون دیدار و ملاقات مستمر با شهروندان امکان پذیر نیست.


پیش از این، ۳۵ جلسه طی برگزاری سه دوره قرار خدمت در شهرداری تبریز با هدف احصاء مشکلات و بررسی موانع و مشکلات موجود در مناطق دهگانه برپا شده است.

ملاقات مردمی ششمین جلسه از دور چهارم قرارهای خدمت امروز با حضور یعقوب هوشیار شهردار تبریز، معاونان و مدیران وی در منطقه ۴ برگزار شد.

در این جلسه ملاقات مردمی چند تن از شهروندان ساکن در حوزه منطقه ۴ مسائل و مشکلات خود را به صورت رو در رو با شهردار تبریز در میان گذاشتند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات