تخفیف قیمت مسکن به خاطر ماه روزه

تخفیف قیمت مسکن به خاطر ماه روزه

www.BanaNews.ir«پیشنهاد ویژه ماه مبارک رمضان» عنوان جدیدی در بازار مسکن است که از هفته گذشته تعداد محدودی از فروشنده‌ها و برخی از مشاوران املاک با استفاده از آن قصد کرده‌اند مانع عمیق‌تر شدن رکود فعلی معاملات شده و برای واحدهای در نوبت فروش، متقاضی خرید پیدا کنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) یک نمونه از فایل‌های فروش که با این عنوان در بازار مسکن تهران طی هفته گذشته آگهی شده، عبارت است از:

«یک آپارتمان مسکونی ۵ طبقه با ۱۰ واحد مسکونی با متراژهای ۸۰ و ۹۰ متری با کلیه امکانات رفاهی و امنیتی به قیمت ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در هر متر‌مربع ارزش‌گذاری شده و آماده تحویل به خریداران است.»

طبق گفته دلالی که مشتری‌یابی واحدهای مذکور را بر عهده دارد، قیمت‌های پیشنهادی متری ۱۰۰ هزار تومان امکان تخفیف دارد. به همین خاطر واحدهای ۸۰ متری به میزان ۸ میلیون تومان و همین طور واحدهای ۹۰ متری به اندازه ۹ میلیون تومان از تخفیف برخوردار است.

مساله‌ای که باعث شده این واحدهای مسکونی از ویژگی خاص بهره‌مند باشند، یکسان بودن قیمت واحدها در تمام طبقات است؛ چراکه این واحدها از طبقات اول تا پنجم با قیمت مشابه به بازار عرضه شده‌اند؛ یعنی کلیه واحدها متری ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده‌اند.

    نظرات