تقاطع سه سطحی و غیر همسطح جمهوری اسلامی در مرحله نهایی انتخاب پیمانکار

تقاطع سه سطحی و غیر همسطح جمهوری اسلامی در مرحله نهایی انتخاب پیمانکارعلیرضا رحیمی محمود آبادی در حاشیه بازدید اعضای شورای شهر و شهردار کرج از پروژه های در دست اقدام مدیریت شهری به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج اظهارداشت:۶۴ درصد اعتبارات شهری کرج برای کمرنگ کردن محرومیت از محله‌های هدف و همچنین رفع گره‌های ترافیکی این کلانشهر اختصاص یافته است.

وی همچنین اهتمام شورا و شهرداری دوره ششم بر توزیع عادلانه بودجه در حوزه‌های مختلف شهری را یادآور شد و افزود: پارک‌ها و سرای محله، جدول‌گذاری، آسفالتِ محلات و معابرِ خاکی از اولویت‌های محلی برای پارلمان شهری است که امید است سرعت توزیع منابع نیز در محلات عادلانه‌تر شود.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر به دو تقاطع غیر همسطح در بلوار جمهوری اسلامی اشاره کرد و یادآور شد:در مسیر شریان اصلی شمال به جنوب یک تقاطع غیرهمسطح در بلوار شهید موذن آغاز شده که پیشرفت فیزیکی آن به حدود ۲۵درصد رسیده و تمام تلاشمان در زیر بارترافیک بردن مسیرهای اصلی آن تا بهمن ماه است.

رحیمی بیان کرد: همچنین یک تقاطع سه‌سطحی نیز در میدان جمهوری اسلامی خواهیم داشت که به اهتمام شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری، در مرحله بررسی پیشنهادات مناقصه برای انتخاب پیمانکار و اجرای این پروژه هستیم.

عضو شورای اسلامی شهر کرج در پایان یادآور شد:قطعا در این مسیر، همراهی و صبوری شهروندان عزیز در طول اجرای پروژه‌ها مایه قوّت، دلگرمی و تسریع در روند اجرایی آنها خواهد بود.
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر کرج

    منبع خبر

    شورای شهر کرج

    شورای شهر کرج یک شورای شهر در شهر کرج می باشد

      نظرات