۶۶ واحد مسکونی سفر رهبری به مددجویان نوشهری تحویل می شود

۶۶ واحد مسکونی سفر رهبری به مددجویان نوشهری تحویل می شود

http://www.bananews.ir/رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) نوشهر گفت: در راستای مصوبات سفر سال ۸۸ رهبر معظم انقلاب به نوشهر، ۶۶ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد شهرستان تحویل می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) رفیع خانکشی در گفتگو با خبرنگار مهر از ساخت تعداد ۶۶ واحد مسکونی از مصوبات سفر قبلی مقام معظم رهبری برای مدد جویان کمیته امداد خبر داد.

وی افزود: طبق مصوب سفر سال ۸۸ مقام معظم رهبری به نوشهر و چالوس ۶۶ واحد مسکونی برای مدد جویانی که دارای زمین بودند ساخته شد و در اختیار آنان قرار داده شد.

خانکشی با اشاره به اختصاص بخشی از مصوبات سفر به کمک هزینه خرید ادامه داد: بابت هر واحد مسکونی مبلغ ۱۰ میلیون ریال برای کمک هزینه خرید لوازم و اسباب منزل هم پرداخت شد.

وی با اعلام اینکه مددجویان کمیته امداد نوشهر تعداد ۹۷ نامه در سفر سال ۸۸ مقام معظم رهبری در قالب طرح مشکلات معیشتی ارسال داشتند، افزود: طبق بررسی تمام نامه ها و دستور نماینده رهبری و اختصاص اعتبار در این زمینه، مبالغ یک میلیون و ۵۰۰ ریال تا دو میلیون ریال به عنوان وام بلاعوض و مبالغ ۵ میلیون ریال تا ۶ میلیون ریال به عنوان وام قرض الحسنه به صاحبان نامه برای رفع مشکلاتشان پرداخت شد.

وی با اشاره به دستورالعمل های ساخت مسکن برای مددجویان اظهار داشت: احداٍث مسکن تنها برای مددجویانی صورت می پذیرفت که دارای زمین بوده و این امر باعث کندی اجرای این چنین مصوبات می شود.

    نظرات