رهبر: افتتاح حداقل ۸۵ هزار واحد مسکن مهر سال آینده خواهد بود

رهبر: افتتاح حداقل ۸۵ هزار واحد مسکن مهر سال آینده خواهد بود

http://www.bananews.ir/رییس کانون انبوه سازان کشور گفت: در صورت نبود مشکل و پیشرفت امور واحدهای مسکونی مهر که از سال قبل کار ساخت آنها آغاز شده است تا پایان امسال تحویل داده می‌شوند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ایرج رهبر در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به این پرسش که آیا بهره‌برداری از تمام طرح‌های مسکن مهر تا پایان سال امکان پذیر است؟ اظهار کرد: قراداد ساخت واحدهای مسکن مهر در کل کشور یکساله است.

وی ادامه داد: آن دسته از واحدهای مسکن مهر که کار ساخت آنها از یک سال گذشته آغاز شده است را می‌توان در صورت نبود مشکل تا پایان سال جاری تحویل داد. اما واحدهایی که کار ساخت آنها کمتر از یک سال است که شروع شده را نمی‌توان امسال تحویل داد.

رییس کانون انبوه سازان کشور خاطر نشان کرد: در کشور هستند واحدهای مسکونی مهر که امسال کار ساخت آنها آغاز شده است، البته بیشترین تعداد آنها در استان تهران است.

رهبر افزود: ۸۰ هزار واحد مسکونی مهر در شهرجدید پردیس و نیز ۴۴۰۰ واحد مسکن ویژه به عنوان مکمل طرح مسکن مهر، واحدهایی هستند که امسال ساخت آنها آغاز شده است و به طور قطع سال آینده تحویل خواهند شد.

چند روز پیش وزیر مسکن و شهرسازی با بیان اینکه دولت نهم و دهم بیش از چهار میلیون واحد مسکن مهر را در شهرها و روستاها کلید زد که یک میلیون و ۸۶۰ هزار واحد آن در روستا و دو میلیون و ۲۵۰ هزار مورد آن در شهرها قرار دارد، اظهار کرده بود: تاکنون یک میلیون و ۷۶۰ هزار مسکن مهر در کشور افتتاح شده و تا پایان سال آتی همه طرح‌ها به بهره‌برداری خواهند رسید.

 

    نظرات