تفاهمی برای «ری» نکردیم و نداریم

تفاهمی برای «ری» نکردیم و نداریم

http://www.bananews.ir/استاندار تهران مصاحبه اخیر رییس شورای‌شهر تهران و همچنین یک نماینده مجلس در ارتباط با «تفاهم برای جداسازی شهرری از تهران بعد از برگزاری انتخابات سال آینده» را تکذیب کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مرتضی تمدن با بیان اینکه تفاهمی در این ارتباط انجام نشده است، به خبرگزاری فارس گفت: این اقدام براساس قانون انجام می‌شود و هیچ تبصره‌ای از طریق قانونگذار برای جدایی ری از تهران وارد نشده است؛ بنابراین موظف هستیم براساس قانون اقدام کنیم.

استاندار تهران با تاکید بر این موضوع که تفاهمی برای جدایی ری از تهران در سال ۹۲ با مدیریت شهری نداشته‌ایم، گفت: جدایی ری از تهران انجام می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که تفاهماتی با مدیریت شهری برای جدایی ری از تهران در سال آینده داشته‌اید، گفت: هیچ‌گونه تفاهمی صورت نگرفته است و جدایی ری از تهران انجام می‌شود. مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرده بود که جدایی ری از تهران در سال ۹۲ و بعد از انتخابات شورای شهر انجام می‌شود.

بیش از این نیز حسین طلا، سخنگوی مجمع نمایندگان تهران از جدایی ری از تهران و انجام تفاهماتی با مدیریت شهری و دولتی در سال ۹۲ خبر داده بود.

 

 

    نظرات