چشم مترو به راه فاینانس خشکید

چشم مترو به راه فاینانس خشکید

http://www.bananews.ir/در حالی که معاون مالی و اداری شهردار تهران در آخرین روزهای سال گذشته، از تحقق فاینانس خط چهار مترو خبر داد و از این اتفاق به عنوان مهم‌ترین دستاورد مالی شهرداری در سال گذشته یاد کرد، مدیرعامل شرکت مترو تهران اعلام کرد که با گذشت ۷ماه از سال جاری، هنوز پولی بابت فاینانس خط چهار به دست مترو نرسیده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) هابیل درویش در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه مترو تهران چهار فاینانس را برای خطوط ۳، ۴، ۶ و ۷ دنبال می‌کند، اظهار کرد: در این میان تنها فاینانس خط ۴مترو به نتیجه رسید و تمامی مراحل آن طی شد، اما بابت آن هم هنوز پولی به دست ما نرسیده است.

وی به مشکلات مالی پیش‌روی مترو اشاره کرد و گفت: فاینانس می‌تواند بخش عمده نیازهای مترو را برطرف کند و به کار سرعت بخشد، اما با وجود ۱٫۵ سال پیگیری برای فاینانس خط۴، هنوز پولی از این بابت به مترو تزریق نشده است.

درویش خاطرنشان کرد: اگر پیش از آغاز سال جاری، پول فاینانس خط چهار به ارزش ۵۳۰ میلیون دلار به دست ما می‌رسید، قطعا می‌توانستیم در سال جاری ۲۰ کیلومتر مترو به شهروندان تحویل دهیم. اما هنوز هم با گذشت ۷ماه از سال، خبری از پول فاینانس خط ۴ نیست.

    نظرات