انجمن انبوه‌سازان آماده ساخت مجتمع‌های تجاری در کربلا است

انجمن انبوه‌سازان آماده ساخت مجتمع‌های تجاری در کربلا است

http://www.bananews.ir/رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با بیان اینکه مجتمع‌های تجاری آبرومند در عراق کم است، آمادگی این انجمن را برای احداث مجتمع‌های تجاری در شهر کربلا اعلام کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجتبی بیگدلی شامگاه یکشنبه در نشست فعالان اقتصادی قم با استاندار کربلا که در اتاق بازرگانی استان قم برگزار شد ، با بیان اینکه در هفت سال گذشته پنج میلیون واحد مسکونی معادل ظرفیت ۵۰ ساله ایران در کشور احداث شده است، افزود: تجربیات ایران در بخش مسکن تا آمریکای لاتین پیش رفته است و ما امروز در کشور ونزوئلا ۳۰ هزار واحد مسکونی را تحویل و قرار داد ۳۰ هزار واحد دیگر نیز به امضاء رسیده است.

وی عنوان کرد: انبوه سازان ایرانی حاضرند تا تجربیات خود در این زمینه را به صورت رایگان در اختیار مسئولان عراقی به خصوص شهر کربلا قرار دهند و در این راستا از هرگونه بسته پیشنهادی این کشور استقبال خواهند کرد.

رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان با بیان اینکه در کشور عراق و شهر کربلا مجتمع‌های تجاری آبرومندی دیده نمی‌شود، به احداث نخستین مجموعه بین‌المللی تجاری، فرهنگی، تفریحی و اقامتی استان قم افزود: بهره‌گیری از معماری اصیل اسلامی و ایرانی از ویژگی‌های منحصر به فرد این پروژه است که آمادگی داریم چنین مرکزی در کشور عراق احداث کنیم.

    نظرات