دستگیری زورگیران خشن کارگران ساختمان‌های نیمه‌کاره

دستگیری زورگیران خشن کارگران ساختمان‌های نیمه‌کاره

http://www.bananews.irرییس پلیس آگاهی غرب استان تهران ازدستگیری اعضای باند پنج نفره سارقان زورگیر ساختمان‌های نیمه کاره خبرداد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سرهنگ منصورخدادادی در تشریح این خبر با بیان اینکه به دنبال وقوع چندین فقره سرفت ساختمان نیمه‌کاره در چند ماه گذشته درشهر اندیشه، ماموران کلانتری۱۶ اندیشه شهریار با تحقیقات، یک سارق حرفه‌ای سابقه‌دار را شناسایی و دستگیر کردند گفت: با ارسال پرونده به پلیس آگاهی ازکلانتری ۱۶ اندیشه مبنی بر دستگیری سارق زورگیر متهم ۲۳ ساله که «علی» نام داشت دربازجویی‌های پلیس به جرم خود اعتراف کرد و مشخصات همدستان خود را به گروه پلیس آگاهی استان داد.

رییس پلیس غرب استان تهران با بیان اینکه با به دست آمدن مشخصات همدستان سارق، در عملیات دیگری هرچهار تن همدست سارق به نام‌های «حمید»، «امیر»، «محسن» و «سامان» دستگیرشدند، گفت:‌ این سارق دربازجویی به ۹ فقره سرقت ازساختمان‌های نیمه کاره در سطح شهر اندیشه اعتراف کردند.

وی افزود:‌سارقان دربازجویی‌ها اقرار کردند که با دو دستگاه موتورسیکلت پس از پرسه‌زنی و شناسایی ساختمان‌های نیمه کاره با ورود به ساختمان‌ها و تهدید کارگران با سلاح سرد، گوشی تلفن همراه و وجه نقد را سرقت و ازمحل متواری می‌شدند.

خدادادی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شدند.

 ایسنا

 

 

    نظرات