هما در حال بررسی افزایش نرخ بلیت مسیر‌های خارجی است

هما در حال بررسی افزایش نرخ بلیت مسیر‌های خارجی است

http://www.bananews.ir/شرکت هواپیمای جمهوری اسلامی ایران افزایش نرخ بلیت مسیر‌های خارجی را در دست بررسی دارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) نوش‌آبادی - مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت هواپیمای جمهوری اسلامی ایران - در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: ایران ایر در جریان افزایش قیمت مسیر‌های خارجی شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی غیرایرانی هیچ‌گونه افزایش نرخ بلیتی در مسیر‌های پروازی خارجی خود نداشته است.

وی تاکید کرد: با توجه به عناصر فعال در بازار هم‌چون نوسانات ارز، قیمت سوخت و دیگر جریانات، در حال بازارسنجی برای افزایش نرخ بلیت مسیر‌های خارجی هستیم.

نوش‌آبادی ادامه داد: تمامی هزینه‌های مرتبط با شرکت‌های هواپیمایی افزایش پیدا کرده است و نمی‌توان افزایش نرخ بلیت پرواز‌های خارجی را بررسی نکرد.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت هواپیمای جمهوری اسلامی ایران در پایان تاکید کرد: افزایش نرخ مسیر‌های خارجی هما در دست بررسی است و افزایش‌یافتن آن دور از انتظار نیست.

 

 طی چند روز گذشته و در پی افزایش بیش از صد‌ در صدی نرخ بلیت پرواز‌های خارجی شرکت‌های بین‌المللی که مبدا و مقصد آنها در مسیر‌های رفت و برگشت ایران است، زمزمه‌های افزایش نرخ پرواز‌های خارجی ایران ایر و دیگر شرکت‌های هواپیماهای ایرانی به گوش می‌رسید به‌طوری که حتی مسوولان فروش بلیت شرکت هما در دفاتر مختلف نمایندگی این شرکت هفته‌ی آینده را زمان افزایش نرخ بلیت در مسیر‌های خارجی این شرکت به مشتریان اعلام می‌کنند.

 

 

 

    نظرات