ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی تا ۲ ماه دیگر

ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی تا ۲ ماه دیگر

http://www.bananews.irمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با اعلام خبر ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی تا دو ماه آینده گفت: شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی باید به سرعت ادغام شوند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید مهدی ثمره هاشمی در گفت‌و‌گو با ایسنا، افزود: ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی به تصویب هیات عالی واگذاری و هیات دولت رسیده است؛ بنابراین ادغام باید به سرعت انجام شود.

وی با بیان این‌که درحال حاضر روی روش‌های اجرایی ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی بحث می‌شود، گفت: درحال حاضر مقدمات تغییر اساس نامه در دست انجام است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور در پایان خاطرنشان کرد: احتمالا ظرف یکی دو ماه آینده ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی را عملیاتی می‌کنیم.

 ثمره هاشمی در حدود پنج ماه گذشته (اوایل تیرماه) نیز خبر از عملیاتی شدن ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی در دوماه داده بود اما این طرح همچنان در انتظار عملیاتی شدن است.

به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور، تعیین تکلیف نیروهای انسانی و نحوه انتقال اموال و امکانات باید مشخص شود.

وی افزود: با این ادغام یک مجموعه هماهنگ، یکپارچه و چابک در استانها شکل می‌گیرد و خدمات رسانی به روستاها شتاب و کیفیت بهتری خواهد گرفت.

 

 

 

    نظرات