مسکن مهر بدون برق تحویل نمی‌شود

مسکن مهر بدون برق تحویل نمی‌شود

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران به مردم اطمینان داد هیچ واحد مسکونی در شهر پرند بدون انجام عملیات برق‌رسانی افتتاح نخواهد شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سیدعلی بربند در حاشیه برنامه بازدید خبرنگاران از وضعیت برق رسانی به شهر پرند اظهار کرد:‌ ما به صورت کاملا هماهنگ و با برنامه‌های عمران پرند حرکت می کنیم و با توجه به برنامه ریزی‌ها و میزان پیشرفت ساختمان عملیات برق رسانی را آغاز می کنیم. همان طور که تاکنون سابقه نداشته که هیچ واحدی بدون برق رسانی افتتاح شود در آینده نیز چنین اتفاقی نخواهد افتاد و هیچ ساختمانی قبل از برق رسانی افتتاح نمی‌شود.

وی ضمن اشاره به سرعت بالای روند برق‌رسانی به شهر پرند تصریح کرد: ما درحال حاضر از بسیاری از پروژه‌ها پیش هستیم و حتی برخی از ساختمان‌ها که تا ۳۰ درصد پیشرفت داشته اند نیز بحث اصلی برق رسانی شان انجام شده و هر جا که امکان عبور و مرور باشد همکاران ما فعالیت خود را آغاز می‌کنند و شبکه‌های اصلی را به واحدها می‌رسانند.

بربند همچنین به حجم بالای ساخت‌وسازهای مسکن مهر در استان تهران اشاره کرد و گفت:‌ در بسیاری از استان‌ها برای برنامه نهایی ۲۰۰ هزار نفر جمعیت پیش بینی شده در حالی که ما در حال حاضر همین جمعیت را در مسکن مهر استان تهران مستقر کرده‌ایم. همین امر حساسیت امر برق رسانی در این منطقه را نشان می‌دهد و در استان تهران حدود ۲۳۰ هزار واحد مسکونی مهر داریم که قرار است تا پایان سال ۶۵ هزار واحد آن افتتاح شود کمه ما به طور همزمان کار برق رسانی آن‌ها را در دستور کار داریم.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق و نواحی استان تهران در پایان تاکید کرد:‌در صورتی که کارها طبق برنامه پیش رود عملیات برق رسانی به شهر پرند تا سه ماهه نخست سال ۹۲ به پایان خواهد رسید.

 

 

 

    نظرات