مجازات حبس برای زنی که چهار بار زیر مترو رفت

مجازات حبس برای زنی که چهار بار زیر مترو رفت

http://www.bananews.ir/مسافری به نام (ف.م) که با تظاهر به خودکشی در ایستگاه‌های مترو باعث ایجاد وقفه در حرکت قطار‌ها شده بود؛ به ۳ ماه حبس و ۱۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق شرکت بهره‌برداری تهران محکوم شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، اسفند ماه سال ۹۰ گزارشی با موضوع خودکشی به امور حقوقی شرکت بهره برداری مترو تهران واصل شد که نشان می‌داد مرتکب، خانمی ۲۰ساله است که خوشبختانه به طور سالم توسط عوامل شرکت بهره‌برداری مترو از زیر قطار خارج شده است، اما اقدام این فرد منتهی به توقف‌های طولانی مدت و وقفه در خدمت‌رسانی شرکت به مسافران شده و بعضا برخی جوسازی‌های رسانه‌ای برای تضعیف خدمت‌رسانی این شرکت دامن می‌زد.
پیرو این گزارش و با بررسی‌های فنی مشخص شد خانم ف .م برای چهارمین بار متوالی است که این اقدام را در ایستگاه‌های دروازه دولت، شهرری، ملت و خیام در فاصله‌‌های زمانی مختلف و با اسامی و مشخصات جعلی مرتکب شده و هر بار نیز موجب ایجاد وقفه در خدمت‌رسانی به مسافران شده است. موضوع جهت دفاع از حقوق مسافران مترو و جلوگیری از اقدام مجدد این خانم در دستور کار کارشناسان حقوقی شرکت قرار گرفت و با جمع‌آوری گزارش‌های مربوطه در ایستگاه‌های مختلف و تصاویر دوربین‌های مدار بسته ایستگاه مشخص شد که اقدام وی عمدی است.

 

 

 

    نظرات