تعجیل در فروش آپارتمان‌های لوکس در تهران

تعجیل در فروش آپارتمان‌های لوکس در تهران

http://www.bananews.irاوضاع فروش واحدهای لوکس و سوپرلوکس در بازار مسکن، نشان می‌دهد که این روزها متقاضیانی که قصد خرید چنین واحدهایی را دارند، می‌توانند از این فرصت به‌دست آمده استفاده کنند؛ چراکه بر اساس نقل قول‌ها از سوی فروشنده‌ها یا مشاوران املاک، برای فروش برخی از واحدهای لوکس هم‌اکنون هیچ وقت‌کشی خاصی اعمال نمی‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی از واحدهای مسکونی بیش از ۱۵۰ متر مربع پرداخته که در فایل فروش آنها تعجیل در فروش عنوان شده است.
یک واحد مسکونی ۱۵۰ متری نوساز به‌صورت تک‌واحدی در خیابان گل سنگ با قیمت ۹۵۰ میلیون تومان به بازار فروش در محله نیاوران عرضه شده است. در فایل مذکور اعلام شده که این واحد شخصی‌ساز است؛ اما به دلیل «پول لازم بودن» فروشنده، قصد فروش فوری آن در نظر گرفته شده است.
علاوه براین در خیابان فرشته واحدی لوکس به متراژ ۱۶۰ متر مربع ۳ خوابه، مبله شده به همراه کلیه امکانات با قیمت متری ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان آماده واگذاری به خریدار است. در عنوان این فایل اظهار شده که مالک به دلیل اینکه «مسافر خارجه» است تصمیم دارد این واحد را فوری به فروش برساند.
همچنین «نیاز شدید مالی» باعث شده است تا فروشنده‌ای واحد ۱۶۰ متری خود را در یکی از فرعی‌های فرمانیه یعنی خیابان عسگریان با قیمت ۸۴۰ میلیون تومان به بازار فروش معرفی کند. واحد مذکور از کلیه امکانات برخوردار است و قیمت پیشنهادی فروش مقطوع اعلام شده است.

    نظرات