اجرای ۵۵۰ طرح عمرانی در کلانشهر تبریز

اجرای ۵۵۰ طرح عمرانی در کلانشهر تبریز

http://www.bananews.ir/شهردار تبریز از اجرای ۵۵۰ طرح بزرگ و کوچک عمرانی، خدماتی در نقاط مختلف شهر تبریز از ابتدای سال جاری تاکنون توسط شهرداری‌های مناطق دهگانه و سازمان‌های تابعه خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس علیرضا نوین در جمع مدیران و معاونان شهرداری گفت: در بودجه سال جاری شهرداری تبریز اجرای ۶۱۱ طرح عمرانی و خدماتی بزرگ و کوچک در سطح شهر تبریز پیش‌بینی شده بود که تاکنون مراحل اجرایی ۵۵۰ طرح آغاز شده و بخش قابل توجهی از این طرح‌ها به مرحله بهره‌برداری رسیده و بقیه نیز برابر برنامه زمان‌بندی در حال اجرا هستند.
شهردار تبریز در ادامه با تاکید بر عزم جدی مدیریت شهری بر تسریع روند اجرای طرح‌های عمرانی شهری گفت: با وجود مشکلات متعدد مالی و نیز مشکلات دیگر شهرداری تبریز هیچ طرح عمرانی خدماتی خود را متوقف نکرده و کلیه طرح‌ها فعال هستند.
وی همچنین با بیان اینکه تعدادی از این طرح‌ها همزمان با دهه فجر سال جاری به بهره‌برداری خواهند رسید، تصریح کرد: علاوه بر این شهرداری تبریز تلاش خواهد کرد بخش عمده‌ای از طرح‌های در دست اجرای خود را که تعداد آنها ۱۲۰ طرح می باشد تا خردادماه سال ۹۲ به بهره‌برداری برساند.

    نظرات