تور نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و معماری / رم- ایتالیا

تور نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و معماری / رم- ایتالیا

http://www.bananews.irبنانیوز- نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و معماری (ExpoEdilizia 2013 ) اول تا چهارم فروردین ۱۳۹۲( ۲۱ - ۲۴ March 2013 )  در شهر رم برگزار می گردد . 

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این نمایشگاه در حوزه های  معماری , ساختمان ، سازه ها و ماشین آلات ساختمانی , تجهیزات ساختمانی ، مصالح ساختمانی, محافظ ساختمان, محصولات شیمیایی ساختمانی، کاشی و سنگفرشهای سنگی , ابزار , داربست و قالب بندی , تکنولوژی کنترل سرویس های ساختمانی و خانگی , کامپیوتر و رسانه های جدید مرتبط با صنعت ساختمان , تخریب و ... برگزار می شود.

شرکت پیشواز آسیا ، اولین و بزرگترین مجری تورهای نمایشگاهی در کشور با بیش از ۱۵ سال تجربه، تور علمی - تخصصی بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان در رم را برگزار می نماید.

بر اساس گفته روابط عمومی شرکت پیشواز آسیا،  این تور همزمان با تعطیلات نوروز  با هدف توسعه فراگیر صنعت کشور با الگو گیری از مدل های موفق دنیا، تعامل با مجرب ترین مدیران و کارآفرینان دنیا، اطلاع و برخورداری از آخرین تکنولوژی و دستاوردهای علمی، با تخفیفات ویژه برپا می شود.

 

 

تخفیف زمانی تا ۱۵ بهمن ماه برای تورهای ۸ روزه ۲۰۰٫۰۰۰ تومان

تخفیف اعضای نظام مهندسی و اصناف ساختمانی ، برای تورهای ۸ روزه ۲۰۰٫۰۰۰ تومان

خدمات تور: اقامت در هتل­های ۴ ستاره با صبحانه، بلیط رفت و برگشت هواپیما، اخذ ویزا ، ورودیه نمایشگاه، ترانسفر فرودگاهی  و نمایشگاهی، بازدید از نمایشگاه همراه با راهنما، بازدید از جاذبه های توریستی، بیمه مسافرتی

کسب اطلاعات و ثبت نام: ۶۶۴۳۹۰۰۶ -۶۶۹۰۶۳۶۴ – ۰۹۱۲۸۴۰۸۸۵۸- ۰۹۱۲۷۶۳۸۸۵۸

ثبت نام اینترنتی:   www.pishvaz-asia.com

 

    نظرات