نفوذ به بدنه دولت برای اختلال در بازار مسکن

نفوذ به بدنه دولت برای اختلال در بازار مسکن

http://www.bananews.irیک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم نظارت بیشتر دولت بر بازار مسکن گفت که اگر این وضعیت ادامه پیدا کند بازار مسکن بعد از عید نوروز افزایش قیمت سرسام‌آوری را تجربه خواهد کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عباس فلاحی‌باباجان افزود: عده‌ای با نفوذ در بدنه دولت و دریافت اطلاعات از وضعیت مسکن می‌خواهند فروش مسکن و همچنین رهن و اجاره را تا ابتدای سال آینده قطع کنند تا بتوانند به نحو اساسی آن را مدیریت کنند و سودهای کلان به جیب بزنند.
وی تاکید کرد: اگر دولت تدابیر نظارتی و کنترلی بیشتری اعمال نکند بازار مسکن بعد از عید نوروز به شکل سرسام‌آوری افزایش قیمت خواهد داشت و افرادی سودجو از این بی‌برنامگی استفاده می‌کنند، زیرا شروع سال جدید زمان خوبی برای افزایش قیمت است.
این عضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به اینکه دولت در ماه‌های پایانی فعالیت خود به سر می‌برد، یادآور شد: کسانی که در بازار مسکن سودهای کلانی می‌برند به این دل خوش کرده‌اند که در فاصله جابه‌جایی دولت که همه سرگرم انتخابات هستند بهره زیادی از این بازار ببرند، ضمن اینکه بسیاری از کسانی که از سرمایه‌گذاری در بقیه بخش‌ها ناامید شده‌اند به سرمایه‌گذاری در بخش مسکن روی آورده‌اند تا بتوانند در این عرصه سودآوری داشته باشند.
وی در پایان با بیان اینکه قیمت مسکن در برخی مناطق شهر تهران به متری ۳۰ میلیون تومان هم رسیده، گفت که اگر نهادهای ناظر به این موضوع ورود نکنند شاهد بحران و سردرگمی مردم در بازار مسکن خواهیم بود.

    نظرات