مسکن مهر،طرحی راهگشا و اثربخش برای رفع دغدغه اقشار ضعیف جامعه

مسکن مهر،طرحی راهگشا و اثربخش برای رفع دغدغه اقشار ضعیف جامعه

http://www.bananews.ir/نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: مسکن مهر اقدامی راهگشا و اثرگذار در رفع دغدغه قشرهای نیازمند جامعه برای خانه دار شدن آنها است.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)ˈمحمدحسن آصفریˈ روز شنبه در گفت و گو با ایرنا ضمن اشاره به واگذاری ۱۱ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی مهر در هفته گذشته با حضور رییس جمهوری در شهرهای مختلف استان مرکزی بیان کرد: مسکن مهر از طرح های ماندگار و موفق دولت های نهم و دهم است.

وی اضافه کرد: دولت های نهم و دهم در اجرای طرح مسکن مهر به قشرهای ضعیف و کم درآمد توجه کرده و موجب امیدواری آنان برای صاحب مسکن شدن بوده است.

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین ساخت مسکن مهر موجب رونق و فعالیت مشاغل و حرفه های مرتبط با مسکن شده است.

 

آصفری ادامه داد: مسکن و صاحب خانه شدن مردم از دغدغه های مهم و اصلی رهبر معظم انقلاب اسلامی و دولتمردان است که در این خصوص دولت های نهم و دهم بسیار موفق عمل کرده است.

وی خاطر نشان کرد: نظارت در ساخت مسکن مهر و رعایت اصول ایمنی و قوانین مهندسی مطلوب است و در این زمینه دستگاه های مسوول با دقت زیاد عمل می کنند.

    نظرات