شرایط ثبت‌نام و قیمت مسکن ویژه در سال جاری

شرایط ثبت‌نام و قیمت مسکن ویژه در سال جاری

http://www.bananews.ir/قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در استان تهران از تایید صلاحیت حدود ۱۷۰۰ نفر از متقاضیان مرحله دوم ثبت‌نام سایت تهرانسر مسکن ویژه تهران خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فریبرز واحدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: درحال حاضر ۲۷۰۰ واحد مسکونی در سایت تهرانسر پروژه مسکن ویژه تهران با سرعت در حال ساخت و ساز است.

وی با بیان اینکه مرحله دوم ثبت‌نام متقاضیان این سایت از اسفند ماه آغاز شده است، تاکید کرد: سایت مربوط به ثبت‌نام مسکن ویژه تهران همچنان باز است.

واحدی برای آن دسته از ثبت‌نام‌کنندگانی که واجد شرایط بوده و اقساط خود را واریز کرده‌اند، گفت: این متقاضیان می‌توانند برای آگاهی از وضعیت ساخت واحد خود به سایت تهرانسر مراجعه کرده و وضعیت واحد ساخته شده خود را مشاهده کنند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در استان تهران با اشاره به اینکه واجدان شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت تهرانسر از وضعیت واحدهای این سایت مطلع شوند، گفت: واحدهایی برای بازدیدکنندگان آماده و ساخته شده است.

وی بیان کرد: روزانه حدود ۳۰ تا ۵۰ نفر برای ثبت‌نام مرحله جدید مراجعه می‌کنند.

قیمت مسکن ویژه افزایش نمی‌یابد

واحدی با بیان اینکه ممکن است در سال جاری افزایش قیمت مسکن داشته باشیم، تاکید کرد: چنانچه مبنای قیمت‌گذاری سال۹۱ بوده است، تلاش شده افزایش قیمتی در این واحدها نداشته باشیم و این امر بیانگر این است که ارزش افزوده واحدهای مسکن ویژه به جیب متقاضیان می‌رود.

 

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در استان تهران درباره آخرین قسط پرداختی ثبت‌نام‌کنندگان نیز تصریح کرد: قسط پنجم متقاضیان نیز همان ۳۰ درصد اعلام شده است و تلاش می‌شود اقساط ماهانه کمتر از یک میلیون تومان در نظر گرفته شود.

به گزارش ایسنا، ثبت‌نام مرحله دوم متقاضیان مسکن ویژه تهران در سایت تهرانسر اسفند ماه گذشته آغاز شد و متقاضیان در صورت تمایل می‌توانستند قسط ۲۰میلیون تومانی اول و دوم خود را به صوت یکجا به مبلغ ۴۰ میلیون تومان واریز کنند.

همچنین متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام و اطلاع از واجد شرایط بودن به سایت www.tehran-maskanmehr.ir مراجعه کنند.

    نظرات