افتتاح اتوبان تهران – کرج تا پایان شهریور/ تحویل تمامی واحدهای مسکن مهر تا آخر سال۹۲

افتتاح اتوبان تهران – کرج تا پایان شهریور/ تحویل تمامی واحدهای مسکن مهر تا آخر سال۹۲

http://www.bananews.ir/معاون عمرانی استاندار تهران گفت: در صورت توافق با شهرداری برای تعریض اتوبان تهران - کرج در محدوده چیتگر این پروژه تا پایان شهریور تکمیل و جزو پروژه جزو پروژه‌های مهر ماندگار ثبت خواهد شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: یکی از تعهدات استان تهران اجرای پروژه بزرگراه همت بود که محدوده مربوط به استان تهران اجرا، تکمیل و افتتاح شده است.

وی افزود: اضافه کردن دو خط جدید به باندهای بزرگراه‌های رفت و برگشت تهران – کرج نیز جزو تعهدات استان تهران و بخشی از برنامه‌های عمرانی استان در دولت دهم است که با توجه به مشکلاتی که در محدوده منطقه چیتگر با شهرداری به وجود آمده که در صورت توافق برای تعریض این محدوده این پروژه جزو پروژه‌های مهر ماندگار ثبت خواهد شد.

محمودی با بیان اینکه تا پایان شهریور ماه این پروژه تکمیل و افتتاح خواهد شد، گفت: در حال حاضر از لحاظ اعتباری نیز هیچ مشکلی برای اجرای پروژه نداریم.

معاون عمرانی استاندار تهران درباره پروژه‌های مسکن مهر که بخش مهمی از تعهدات دولت را تشکیل می‌دهند نیز اظهار کرد: تمام تعهدات استان تهران برای اعطای واحدهای مسکن مهر تا پایان سال عملی می‌شود و دو شهر بزرگ پرند و پردیس که از شهرهای جدید التاسیس کشور هستند با احداث بیش از ۱۰۰ هزار مسکن مهر در دست تکمیل است.

به گفته وی زیر ساخت‌های مربوط به این شهرک‌های جدید تمهیدات لازم اتخاذ شده و مشکلی برای اجرای زیرساخت‌های این شهرک‌ها وجود ندارد.

    نظرات