آزادراه قم - کاشان مسدود شد

آزادراه قم - کاشان مسدود شد

http://www.bananews.ir/مدیر اداره راه و شهرسازی استان قم گفت: به منظور عملیات راهسازی، آزادراه قم - کاشان به مدت ۱۵ روز مسدود شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مصطفی عباسی اعلام کرد: به منظور علمیات تعریض پل زیرگذر تقاطع آزادراه امیرکبیر با محور قنوات، آزادراه قم –کاشان به مدت ۱۵ روز مسدود شد.

وی افزود: با توجه به اجرای عملیات راهسازی و تعریض پل زیرگذر مذکور مقرر شده است هدایت ترافیک در این محور از سمت قم به کاشان از طریق کمربندی کاشان و از داخل شهر و میدان ولی‌عصر(عج) و محور قدیم کاشان در کیلومتر ۲۳ به سمت آزادراه کاشان هدایت شود. مسیر برگشت از کاشان به قم نیز از محور آزادراه کاشان - قم درنظر گرفته شده است.

عباسی با اشاره به همکاری خوب و هماهنگ دستگاه‌های ذیربط به ویژه پلیس‌راه استان در زمینه انسداد محور قم - کاشان و رعایت موارد ترافیکی توسط مسافران، گفت: زمان انسداد و آماده‌سازی باند رفت آزادراه قم - کاشان نیز این هماهنگی به خوبی صورت گرفت.

مدیر اداره راه و شهرسازی استان قم از کلیه‌ی رانندگان عبوری از محورهای یاد شده خواست با توجه به ازدیاد حجم ترافیکی این محورها نکات ایمنی را به طور کامل رعایت کنند.

    نظرات