امکان دانلود کتابهای الکترونیکی برای اعضای سیویلیکا فراهم گردید

امکان دانلود کتابهای الکترونیکی برای اعضای سیویلیکا فراهم گردید

http://www.bananews.ir/اعضای پایگاه سیویلیکا (بانک مقالات) مجاز به دسترسی و دانلود کتابهای الکترونیکی می باشند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) با اتصال دو پایگاه سیویلیکا و لایبرریا (مرجع کتاب) از این پس کلیه کاربران عضو سایت سیویلیکا می توانند با استفاده از حساب کاربری خود، علاوه بر دریافت مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا (www.CIVILICA.com) به گنجینه عظیم کتابهای الکترونیک (Ebook) زبان اصلی در پایگاه مرجع کتاب (www.Librarya.com) نیز دسترسی داشته و با استفاده از اعتبارهای خود، اقدام به دریافت کتابهای الکترونیکی مورد نظر خود نمایند.

از  جمله امکانات پایگاه لایبریا ، جستجو با واژه های فارسی ، مشاهده لیست و دسترسی به کتب تخصصی زبان اصلی می باشد. به طور مثال کاربران با درج واژه فارسی "مهندسی عمران" در قسمت جستجو در عنوان کتاب در صفحه جستجو کتابها می توانند نتایج مورد نظر را مشاهده و اقدام به دانلود کتاب نمایند.

در حال حاضر در پایگاه مرجع کتاب، حدود ۷۸۰۰۰ عنوان کتاب در همه زمینه ها قابل دریافت می باشد و به صورت مرتب به تعداد کتابها افزوده می شود. هزینه خرید تک کتاب برای کاربران غیر عضو، برابر ۵۰،۰۰۰ ریال تعیین شده که کاربران عضو مجموعه سیویلیکا می توانند با ۲٫۵ اعتبار (۵۰ درصد تخفیف) ایبوکها را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است ، سیستم پشتیبانی کاربران برای کلیه سایتهای مجموعه سیویلیکا به صورت یکپارچه از طریق بخش پشتیبانی کاربران ارائه می گردد و در صورت بروز هر گونه مشکل ، با مراجعه به این بخش پاسخگوی شما خواهند بود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش [راهنمای کاربران] مراجعه نمایند.

    نظرات