اجاره بها از شاخص تورم عبور کرد/ فعلا در خرید مسکن دست نگه دارید

اجاره بها از شاخص تورم عبور کرد/ فعلا در خرید مسکن دست نگه دارید

http://www.bananews.ir/در حال حاضر پیشنهاد من آن است که بهتر است مردم صبر کند و بعد از انتخابات خرید خود را کامل کنند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک از افزایش اجاره‌ بها و عبور از شاخص تورم در کشور خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به وضعیت بازار خرید و فروش و اجاره مسکن و زمین گفت: در حال حاضر یک رکود انتظاری در بازار مسکن وجود دارد. به عبارتی همه منتظر هستند ببینند چه کسی رئیس جمهور جدید خواهد شد.

وی ادامه داد: اینکه چه کسی قرار است رئیس جمهور شود برای سرمایه گذاران بسیار حائز اهمیت است ضمن اینکه الان احتیاج به یک مغز جا افتاده و جوان برای ریاست جمهوری داریم تا یک آرامشی برای ما به ارمغان بیاورد.

خسروی خاطرنشان کرد: با آمدن چنین رئیس جمهوری ثبات سیاسی و به تبع آن ثبات اقتصادی برای کشور به وجود خواهد آمد و در کنار ثبات اقتصادی هم مطمئنا وضعیت بازار مسکن بهبود خواهد یافت.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا در مورد اینکه آیا در حال حاضر مردم خرید و فروش ملک و زمین داشته باشند یا خیر گفت: مطمئنا آن کسی که نیاز به خرید و فروش دارد همین الان این کار را انجام خواهد داد ولی کسی که سرمایه گذار است می‌داند بدون ثبات سیاسی، ثبات اقتصادی وجود ندارد. به عبارتی سرمایه گذاران منتظر خواهند شد تا کشور به یک ثبات سیاسی برسد که حال ممکن است که قیمت ها کاهش و یا افزایش پیدا کند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک خطاب به سرمایه گذاران تاکید کرد: در حال حاضر پیشنهاد من آن است که بهتر است مردم صبر کنند و بعد از انتخابات خرید خود را کامل کنند.

وی در مورد پیش بینی خود از اوضاع بازار مسکن بعد از انتخابات گفت: مطمئن باشید بعد از انتخابات اگر کاندیداها خوب انتخاب شود قیمت ها بهتر و مناسب تر خواهد شد.

خسروی در پایان در مورد اجاره های حال حاضر مسکن گفت: در حال حاضر متاسفانه اجاره ها از شاخص تورم عبور کرده است حال آنکه گفته شده شاخص تورم ۲۵ درصد است.

    نظرات