اجاره‌بها در تهران پارسال همین موقع

اجاره‌بها در تهران پارسال همین موقع

http://www.bananews.ir/نرخ‌های پیشنهادی رهن و اجاره واحدهای مسکونی ستون امروز نبض بازار مربوط به فایل‌هایی است که در مدت زمان مشابه در سال گذشته به بازار اجاره عرضه شده است.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در حال حاضر میزان اجاره بهای برخی از واحدهای مذکور در بازار عرضه فعلی به این شرح است:
یک واحد مسکونی ۵۰ متری در خیابان مجیدیه جنوبی به مبلغ ۴۰ میلیون تومان رهن کامل آماده تحویل به مستاجر است؛ این در حالی است که این واحد سال گذشته ۳۵ میلیون تومان ارزش گذاری شده بود.
علاوه براین ۳۰ میلیون تومان ودیعه به همراه یک میلیون تومان اجاره ماهانه، اجاره بهای واحدی ۵۵ متری در خیابان سهروردی جنوبی است اما ۳۰ میلیون تومان ودیعه به اضافه ۲۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه، نرخ اجاره چنین واحدی در سال پیش بود.
همچنین واحدی به متراژ ۵۰ متر مربع با کلیه امکانات با ۴۰ میلیون تومان ودیعه به بازار اجاره در خیابان تهران نو معرفی شده است، اما اجاره بهای این واحد، پارسال ۳۱ میلیون تومان بود.
از طرف دیگر مالکی در خیابان نامجو واحد مسکونی ۵۰ متری خود را با ۱۰ میلیون تومان ودیعه و ۸۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه آماده اجاره عنوان کرده است. اجاره بهای واحد مذکور سال گذشته ۸ میلیون تومان ودیعه و ۲۴۰ هزار تومان اجاره ماهانه بوده است.
از سوی دیگر سال پیش یک واحد مسکونی ۷۰ متری در خیابان جنت آباد با شرایط ۲۰ میلیون تومان ودیعه و ۴۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه به بازار اجاره عرضه شده بود، اما اکنون این رقم پیشنهادی به ۱۰ میلیون تومان ودیعه و یک میلیون تومان اجاره ماهانه تغییر یافته است. در خیابان سعادت آباد هم واحدی به متراژ ۶۰ متر مربع با ودیعه ۱۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی در سال گذشته، در حال حاضر به ۱۴ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

    نظرات