رشد همگام مراقبت‌های پرواز با صنعت هوایی/ توسعه ایران در طراحی و ساخت هواپیما

رشد همگام مراقبت‌های پرواز با صنعت هوایی/ توسعه ایران در طراحی و ساخت هواپیما

http://www.bananews.ir/رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه صنعت هواپیمایی ایران با طراحی و ساخت هواپیما و تجهیزات هوایی پیشرفت های خوبی را داشته است گفت: مراقبت‌های پرواز باید همگام با دیگر بخش‌های صنعت هوایی رشد داشته باشند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حمیدرضا پهلوانی در سی امین اجلاس منطقه ای آسیا و اقیانوسیه ایفاتکا (جامعه بین المللی کنترلرهای ترافیک هوایی) با بیان اینکه خوشحالم که سی امین اجلاس برای اولین بار در تهران برگزار می شود، گفت: سازمان هواپیمایی کشوری ایران همواره از اقدامات هوشمندانه در جهت افزایش جامعه هوانوردی پشتیبانی کرده است.

وی افزود: کمک به سامانه هایی که در راستای ارایه سرویس های ایمن و کارآمد به مردم فعالیت می کنند، جزو اهداف این سازمان است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه صنعت هواپیمایی ما با موفقیت هایی همراه بوده است، اظهار داشت: طراحی و ساخت هواپیما و تجهیزات، ایجاد جاذبه برای سرمایه گذاران بخش خصوصی، افزایش فرهنگ هوانوردی، افزایش گردش مالی در بخش پروازهای بازرگانی ایران نوید آینده درخشان را در این صنعت می دهد.

پهلوانی با بیان اینکه کنترل ترافیک هوایی بخش مهمی را در افزایش ظرفیت هوانوردی و تبدیل شدن به هاب منطقه ای ایفا می کند، اظهارداشت: مراقبت پرواز باید همگام با دیگر بخشهای این صنعت رشد داشته باشد.

وی به رویکرد انتخاب شده این کنفرانس در خصوص حرفه ای بودن در کنترل ترافیک هوایی اشاره کرد و گفت: این رویکرد باید بازتابی باشد در جهت هماهنگی با دیگر حرفه ها برای تطابق بیشتر و آمادگی برای رویارویی با چالش های پیش رو.

    نظرات