ارسال طرح پرداخت وام مسکن ۶ برابر ودیعه به بانک مرکزی

ارسال طرح پرداخت وام مسکن ۶ برابر ودیعه به بانک مرکزی

http://www.bananews.ir/آیت‌اللهی با اشاره به طرح پرداخت وام مسکن به میزان شش برابر ودیعه متقاضیان که از سوی وزارت راه و شهرسازی به بانک مرکزی ارسال شده است، اظهار کرد: اجرای این طرح باعث رونق معاملات مسکن می‌شود.
رییس شورای اخلاق حرفه‌ای مهندسان مشاور ایران معتقد است:‌ پرداخت وام مسکن به میزان شش برابر ودیعه متقاضیان باعث رونق معاملات مسکن می‌شود و تاثیر مثبتی در بازار مسکن خواهد داشت.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عطاءالله آیت‌اللهی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به طرح پرداخت وام مسکن به میزان شش برابر ودیعه متقاضیان که از سوی وزارت راه و شهرسازی به بانک مرکزی ارسال شده است، اظهار کرد: اجرای این طرح باعث رونق معاملات مسکن می‌شود.

به گفته وی حتما سقف اعطای افزایش سپرده‌ها اعلام می‌شود و اجرای این طرح تاثیر مثبتی بر بازار مسکن خواهد داشت.

رییس شورای اخلاق حرفه‌ای مهندسان مشاور ایران در پیش‌بینی خود از بازار مسکن تا پایان سال به ادامه روند رکود اشاره کرد و گفت: رکود معاملات مسکن تا پایان سال ادامه‌ دارد.

آیت‌اللهی اظهارکرد: تاپایان سال افزایش و کاهش قیمت در بازار مسکن نداریم و فعلا اتفاق جدیدی در بازار مسکن رخ نمی‌دهد.

وی افزود: نه منابعی به بازار مسکن وارد می‌شود و نه جهت‌گیری‌ها بر بازار موثر خواهد بود تا مسکن را دچار نوسان کند بلکه بازار رکودی مسکن تا پایان سال ادامه‌ دارد و منتظر عرضه بیشتر مسکن در کشور هستیم.

وزیر راه و شهرسازی هفته پیش در حاشیه جلسه هیات دولت اعلام کرد که آیین‌نامه پرداخت وام مسکن به میزان شش برابر ودیعه متقاضیان تنظیم شده و به بانک مرکزی ارسال می‌شود.

    نظرات