نجات ۵۰ تن در حریق برج مسکونی

نجات ۵۰ تن در حریق برج مسکونی

http://www.bananews.ir/سخنگوی آتش‌نشانی‌های کشور با بیان اینکه دود زیادی طبقات فوقانی در این ساختمان را فرا گرفته گرفته و همین امر سبب محبوس شدن تعداد زیادی از سکنه شده بود، گفت: آتش‌نشانان همزمان با تقسیم شدن به دو گروه، عملیات نجات و اطفای حریق را آغاز کردند که در این عملیات ۵۰ تن از ساکنان از طبقات بالایی خارج شده و به فضای باز منتقل شده‌اند.
سخنگوی آتش‌نشانی‌های کشور از وقوع حریق برجی مسکونی در پایتخت خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: وقوع یک مورد حادثه حریق در برج مسکونی به آدرس بالاتر از میدان هروی، میدان عقیلی در ساعت ۱۹:۵۴ دیشب به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی و نرده‌بام به محل اعزام شدند، گفت: محل حادثه یک برج ۱۲ طبقه مسکونی بود که حریق در قسمت شوتینگ طبقه اول آن رخ داده و به طبقه دوم نیز سرایت کرده بود.

سخنگوی آتش‌نشانی‌های کشور با بیان اینکه دود زیادی طبقات فوقانی در این ساختمان را فرا گرفته گرفته و همین امر سبب محبوس شدن تعداد زیادی از سکنه شده بود، گفت: آتش‌نشانان همزمان با تقسیم شدن به دو گروه، عملیات نجات و اطفای حریق را آغاز کردند که در این عملیات ۵۰ تن از ساکنان از طبقات بالایی خارج شده و به فضای باز منتقل شده‌اند.

ملکی با اشاره به اجرای عملیات اطفای حریق در این برج، افزود: پس از مدتی آتش‌نشانان شعله‌های در این ساختمان را به طور کامل اطفا و پس از انجام عملیات تخلیه دود و ایمن‌سازی محل، در ساعت ۲۱:۵۰ به عملیات خود خاتمه دادند.

به گفته وی، علت این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بررسی و اعلام خواهد شد.

    نظرات