بارش برف در جاده‌های ۱۱ استان

بارش برف در جاده‌های ۱۱ استان

http://www.bananews.ir/رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ادامه داد: محورهای فومن به سراوان و زنجان به طارم نیز به علت بارش شدید برف مسدود شده است.

به گزارش بنانیوز ؛ رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور از بارش برف در جاده‌های ۱۱ استان کشور خبر داد و گفت: محورهای چالوس، هراز، اصفهان به دلیجان، فومن به سراوان، زنجان به طارم، نیکشهر به بنت و زرآباد به جاسک و جاسک به کنارک تا اطلاع ثانوی مسدود هستند.

سرهنگ محمدحسین حمیدی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی در گفت‌وگو با فارس از انسداد تعدادی از جاده‌ها و بارش برف در نیمی از جاده‌های کشور خبر داد.

وی از مسدود شدن راههای ارتباطی تهران با شمال کشور خبر داد و گفت: دو محور چالوس و هراز به علت بارش برف شدید و کولاک تا اطلاع ثانوی مسدود است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ادامه داد: محورهای فومن به سراوان و زنجان به طارم نیز به علت بارش شدید برف مسدود شده است.

وی یادآور شد: جاده دلیجان به اصفهان به علت یخ زدگی و محورهای نیکشهر به بنت و زرآباد به جاسک و کنارک به جاسک به علت طغیان رودخانه های محلی تا اطلاع ثانوی مسدود هستند.

سرهنگ حمیدی همچنین از بارش برف در جاده‌های استان‌های آذربایجان غربی، اصفهان، مرکزی، مازندران، تهران غرب، همدان، لرستان، قم، اردبیل، گیلان و گلستان و لغزندگی جاده‌ها خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: تردد در جاده‌های برفی با زنجیر چرخ ممکن است و پلیس مانع تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخ می‌شود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور تاکید کرد: سایر محورهای کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

    نظرات