آخرین وضعیت راه‌های استان قزوین

آخرین وضعیت راه‌های استان قزوین

http://www.bananews.ir/مدیر راهداری اداره راه و شهرسازی استان قزوین گفت: حرکت در گردنه‌های قسطین - لار و بهرام آباد با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

به گزارش بنانیوز ؛ جواد حق لطفی اظهار کرد: طی یکی - دو روز گذشته بارش برف در استان به صورت پراکنده آغاز شده بود و از روز گذشته در آزادراه قزوین- تهران، آزادراه قزوین- زنجان، محور قزوین به بوئین زهرا به خصوص گردنه هجیب، محور قزوین به همدان به خصوص گردنه آوج بارش برف بوده است و هم اکنون نیز بارش‌ها ادامه دارند.

وی افزود: هم اکنون کلیه راه‌های اصلی و فرعی باز است ولی حرکت در گردنه‌های قسطین - لار و بهرام آباد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

حق لطفی گفت: هفت اکیپ راهداری با ۲۰ دستگاه ماشین آلات عملیات نمک پاشی را از همان دقایق ابتدایی بارش‌ها آغاز کرده و هم اکنون نیز عملیات راهداری ادامه دارد.

مدیر اداره راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین اضافه کرد: به علت کولاک و ادامه بارش‌ها تا روزهای آینده از مسافران درخواست می شود از سفرهای غیر ضروری اجتناب کرده و در صورت ضرورت زنجیر چرخ همراه داشته باشند و ضمن تماس با شماره تلفن ۱۴۱ از وضعیت راه‌های استان با خبر شوند.

    نظرات