سازمان زیباسازی زیرمجموعه معاونت شهرسازی می‌شود

سازمان زیباسازی زیرمجموعه معاونت شهرسازی می‌شود

http://www.bananews.ir/رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با اشاره به تلاش برای مدیریت یکپارچه شهری، گفت: علی‌رغم این که در شورا تلاش می‌شود مدیریت یکپارچه مشهور محقق شود اما درون شهرداری تهران شاهد این هستیم که مدیریت یکپارچه در معاونت‌های مختلف محقق نشده است.

به گزارش بنانیوز ؛ محمد سالاری در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در خصوص جداسازی سازمان زیباسازی از خدمات شهری مصوبه‌ای نداشتیم اما واقعیت این است که هم کمیسیون شهرسازی و هم کمیسیون اجتماعی به دنبال این است که ماموریت‌هایی از سازمان زیباسازی که مرتبط با این دو کمیسیون است را از سازمان منفک کنند.

وی تاکید کرد: بسیاری امور که امروز در سازمان زیباسازی شهرداری تهران انجام می‌شود ماموریت‌های مشخص و دقیق معاونت شهرسازی و معماری است. ازجمله پیاده‌راه‌ سازی‌ها و ساماندهی تابلوهای شهری که در قالب بحث سیما و منظر شهری مطرح می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال تغییر در چارت سازمانی سازمان زیباسازی وجود دارد یا نه، گفت: قبل از تحقق مدیریت یکپارچه شهری در سطح کشور باید به دنبال تحقق این امر در درون شهرداری باشیم در همین رابطه مذاکراتی به عنوان کمیسیون شهرسازی و معماری با شخص شهردار تهران داشتیم که مجاب شدند طی جلسات کارشناسی و کسب نتیجه دستورات لازم در رابطه با الحاق ماموریت‌های سازمان زیباسازی به معاونت شهرسازی و معماری و معاونت فرهنگی و اجتماعی را بدهند.

    نظرات