اختصاص ۱۶۰۰ میلیارد ریال برای ایمن‌سازی جاده‌ها

اختصاص ۱۶۰۰ میلیارد ریال برای ایمن‌سازی جاده‌ها

http://www.bananews.ir/معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: علیرغم محدودیت‌های اعتباری، طبق تاکید وزیر راه اعتباری معادل ۱۶۰۰ میلیارد ریال ویژه ایمن‌سازی راه‌ها برای سفرهای نوروز ۹۳ اختصاص یافت.

به گزارش بنانیوز ؛ عبدالهاشم حسن‌نیا در گفت‌و‌گو با ایسنا اظهار کرد: اعتبار ۹۰۰ میلیارد ریالی برای تکمیل علائم و تجهیزات ایمنی و ۷۰۰ میلیارد ریال برای ارتقای شرایط رویه راه‌ها اختصاص یافت.

وی گفت: به تمامی ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها دستورالعمل آمادگی برای انجام اقدامات لازم مختص سفرهای نوروزی در سال ۹۳ ابلاغ شده است.

اتخاذ تدابیرضروری برای ارتقای شرایط عملکردی ایمنی راه‌های پرتردد

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ادامه داد: هماهنگی و اتخاذ تدابیر ضروری در جهت ارتقای شرایط عملکردی ایمنی راه‌های پرتردد قبل از آغاز سفرهای نوروزی از دیگر برنامه‌های مهم در این زمینه است.

وی از تشکیل کارگروهی مرکب از مدیران ستادی حوزه معاونت راهداری سازمان به منظور پیگیری روزانه فعالیت‌های ادارات کل راه و شهرسازی خبر داد که این موضوع از جمله اقدامات مهم انجام شده در سطح مدیریت عملکردی از سوی این معاونت محسوب می‌شود.

حسن‌نیا افزود: در این راستا اقدامات پیشگیرانه در سه بخش ارتقای وضعیت رویه راه‌ها، ارتقای ایمنی راه‌ها از نظر علائم و تجهیزات، تجهیز راهدارخانه‌ها و اکیپ‌های راهداری و نوروزی تدوین و تعیین شده است.

    نظرات