سیویلیکا میزبان پژوهشگران در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

سیویلیکا میزبان پژوهشگران در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

http://www.bananews.ir/مجموعه پایگاههای سیویلیکا، در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، که از دهم تا بیستم اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ در مصلای تهران برگزار می شود، میزبان محققان و پژوهشگران گرامی است.
به گزارش بنانیوز ؛ در این نمایشگاه کاربران و پژوهشگران می توانند با مراجعه به غرفه سیویلیکا، کارتهای عضویت و افزایش اعتبار را با ۲۵ درصد تخفیف تهیه نمایند. غرفه سیویلیکا در سالن ناشران الکترونیک (سالن شماره ۷) غرفه شماره ۹٫۱۸ واقع می باشد.
سیویلیکا (www.CIVILICA.com) ناشر رسمی مقالات کنفرانسهای کشور می باشد که تاکنون بیش از ۲۵۰ هزار عنوان مقاله کنفرانسهای کشور در این پایگاه نمایه سازی شده است. با افزوده شدن بخش ژورنالها که در حال حاضر به صورت آزمایشی در این پایگاه مرجع آغاز به فعالیت نموده است، محققان و پژوهشگران می توانند از یک بخش جستجو، به کلیه منابع علمی کشور دسترسی یابند.

گفتنی است مجموعه سیویلیکا، دارای وب سایتهای علمی پژوهشی از جمله بانک مقالات کنفرانسهای علمی کشور، بانک کنفرانسهای خارجی ،مرجع کتاب و پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ، پایگاه خبری تحلیلی صنعت ساختمان - بنانیوز و... می باشد.

وبسایت مرجع کتاب (Librarya) به منظور تامین نیاز کاربران کشور به کتابهای علمی تخصصی راه اندازی شده است و ارائه کننده دهها هزار کتاب مرجع تخصصی در کلیه حوزه های علمی می باشد. 

 

    نظرات