پرداخت جریمه تاخیر به متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر

پرداخت جریمه تاخیر به متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر

http://www.bananews.ir/مجری طرح مسکن ویژه تهرانسر گفت: اگر در تحویل واحدهای این پروژه تاخیر داشته باشیم و مقصر شناخته شویم مطمئنا به خریداران جریمه پرداخت می‌کنیم.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irمسعود بیژنی در پاسخ به اینکه در صورت تاخیر در تحویل واحدهای مسکن ویژه تهرانسر به متقاضیان، آیا جریمه‌ای بابت تاخیر به آن‌ها پرداخت خواهد شد یا خیر؟ گفت: در این باره هر چیزی که در قرارداد وجود داشته باشد قطعا اجرا می‌شود اگر ما در تحویل واحدها تاخیر داشته باشیم و مقصر شناخته شویم مطمئنا به خریداران جریمه هم پرداخت می‌کنیم و حتما این کار با دستور اداره کل راه و شهرسازی استان تهران انجام خواهد شد.

نحوه امتیازبندی متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر

وی درباره نحوه امتیازبندی متقاضیان برای انتخاب واحدهای مسکن ویژه تهرانسر نیز اظهار کرد: برای امتیازبندی و نحوه دقیق انجام آن هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم.

مجری طرح مسکن ویژه تهرانسر افزود: سعی می‌کنیم در نحوه امتیازبندی اعلام شده در قرارداد، بازنگری کنیم و پارامترهای دیده نشده را مورد توجه قرار دهیم.

بیژنی تاکید کرد: همه سعی ما بر این است که حقی از هیچ متقاضی ضایع نشود لذا مطمئنا کسانی که زودتر پول واریز کرده‌اند امتیاز بیشتری خواهند داشت و با کسانی که بر اثر سهل انگاری یا نداشتن پول مبلغ پرداختی را دیرتر واریز کرده‌اند تفاوت دارند اما مثلا ما اعلام کردیم متقاضیان باید در یک روز معین پولی را واریز کنند اگر یک متقاضی خودش سه ماه یا چهار ماه زودتر پول واریز کرده ما امتیاز محسوب نمی‌کنیم این نحوه امتیازبندی قبلا تصمیم گیری شده و مطمئنا نیاز به بررسی دارد تا در حق کسی اجحاف نشود. سعی می کنیم بهترین حالت را برای مردم در این باره اجرایی کنیم.

وی خاطر نشان کرد: درجلسه‌ای که با حضور مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان تهران خواهیم داشت این موضوع مورد بررسی و بحث قرار می‌گیرد و اگر نظر بر همان نوع امتیازبندی براساس قرارداد باشد این کار را ادامه می دهیم اما اگر موافقت شود تغییراتی در این کار صورت خواهد گرفت که البته سعی می‌کنیم از نقطه نظرات متقاضیان که تاکنون به دستمان رسیده استفاده کنیم.

 

ایسنا

    نظرات