پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی مسکن مهر شرط اصلی خرید و فروش است

پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی مسکن مهر شرط اصلی خرید و فروش است

http://www.bananews.ir/نریمان گفت: دریافت دفترچه اقساط و پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی مسکن مهر شرط اصلی خرید و فروش مسکن مهر است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irنریمان با بیان اینکه: متقاضیانی که قصد خرید و فروش واحدهای مسکن مهر خود را دارند باید چند شرط اساسی را رعایت کنند گفت: متقاضیان باید حتما به شرکت عمران شهرهای جدید برای فروش یا خرید واحدهای مسکن مهر مراجعه کنند.

وی در ادامه افزود: متقاضیان باید با بانک مسکن در این خصوص همکاری کنند و دفترچه اقساط خود را دریافت نمایند.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به اینکه: در صورتی که متقاضیان به شرکت عمران شهرهای جدید مراجعه نکنند و از طریق روش ‌های دیگر اقدام به خرید یا فروش واحدهای مسکن مهر کنند اسیر سودجویان می‌شوند چون اسنادی که آن‌ها ارائه می‌کنند سندیت ندارد و به نوعی کلاهبرداری محسوب می‌شود.

نریمان در ادامه تصریح کرد: متقاضیانی که قصد خرید یا فروش واحدهای مسکن مهر را دارند باید پروژه پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی داشته باشد و دفترچه اقساط خود را از بانک عامل دریافت کرده باشد.

وی در ادامه خاغطرنشان کرد: متقاضیان باید مطمئن شوند که اسمشان به عنوان مالک مسکن مهر در شرکت عمران شهرهای جدید ثبت شده باشد تا در آینده دچار مشکل نشوند.

وی در ادامه یادآور شد: درصورتی که متقاضیان تمامی نکات بالا را رعایت کنند به هیچ عنوان در آینده برای خرید یا فروش مسکن مهر دچار مشکل نمی‌شوند.

 

باشگاه خبرنگاران

    نظرات