شرط انبوه‌سازان برای ارائه خدمات در شهرهای جدید

شرط انبوه‌سازان برای ارائه خدمات در شهرهای جدید

http://www.bananews.ir/رییس کانون انبوه‌سازان کشور گفت: در مقابل دریافت زمین در شهرهای جدید، خدمات آموزشی،‌ فرهنگی، رفاهی و سایر نیازهای مسکن مهر را تامین می‌کنیم.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irجمشید برزگر اظهار کرد: برای تامین خدمات آموزشی، فرهنگی و رفاهی در شهرهای جدید، انبوه‌سازان به این شهرها وارد شدند.

وی افزود: یک تفاهم‌نامه کلی با شرکت عمران شهرهای جدید منعقد شده که طبق آن در شهرهایی که نیازمند خدمات زیربنایی به صورت محلی هستند اقدام به ساخت و سازها کنیم.

برزگر با بیان این‌که انبوه‌سازی باید در شهرهای جدید به صورت محله‌ای تعریف شود‌، اظهار کرد: کلیه نیازها باید در این شهرها در نظر گرفته شود.

رییس کانون انبوه‌سازان کشور گفت: تفاهم‌نامه کلی با مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید منعقد شده که امیدواریم طبق این تفاهم‌نامه انبوه‌سازان بتوانند به اهدافی که مدنظرشان است دست یابند و نشان دهند چطور می‌توانند مسکن مناسب را در شهرهای جدید هم بسازند.

۱۷ شهر جدید با هدف جلوگیری از گسترش بی‌رویه شهرهای بزرگ و جذب سرریز جمعیت آن‌ها تاسیس شدند که این شهرها شامل امیرکبیر، اندیشه، بهارستان، بینالود، پردیس، پرند، رامشار، رامین، سهند، شیرین شهر، صدرا، عالیشهر، علوی، فولادشهر، گلبهار، مجلسی و هشتگرد می‌شود.

 

ایسنا

    نظرات