تحویل ۱۴ هزار مسکن مهر هشتگرد در گرو خدمات‌رسانی نفت و نیرو

تحویل ۱۴ هزار مسکن مهر هشتگرد در گرو خدمات‌رسانی نفت و نیرو

http://www.bananews.irمدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از راه‌اندازی مترو هشتگرد تا پایان سال در صورت تامین اعتبار خبر داد و گفت: پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر این شهر ۷۵ درصد است و در هفته جاری ۱۴ هزار واحد مسکن مهر در صورت خدمات‌رسانی وزارت نیرو و نفت به خریداران تحویل داده می‌شود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irمحمد رضا توکلی اظهار کرد: سهمیه مسکن مهر این شهر ۵۱ هزار واحد است که ۱۱ هزار واحد آن به بهره‌برداری رسیده و باقی‌مانده واحدها که دارای تفاهم‌نامه سه جانبه هستند تا پایان سال به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی تاکید کرد: تمام تلاش خود را برای بستن پرونده مسکن مهر تعاونی‌ها و تفاهم‌نامه‌های سه جانبه به کار گرفته‌ایم.

توکلی با بیان اینکه شهر جدید هشتگر تنها شهری است که دارای پروژه‌های مسکن مهر ویلایی است، گفت: این پروژه‌ها خود مالکی هستند و تاکنون پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی داشته‌اند.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد خاطر نشان کرد: طی اطلاعیه‌ای به تمامی متقاضیان اعلام کرده‌ایم که هر چه سریع‌تر جهت انتخاب واحد خود اقدام و آورده خود را برای خرید زمین واریز کنند.

وی با اشاره به اینکه مسکن مهر با آورده متقاضیان تکمیل می‌شود، افزود: در صورتی که متقاضیان آورده خود را تکمیل نکنند نمی‌توانیم واحدها را به موقع تحویل دهیم.

توکلی افزود: افزایش قیمت مسکن مهر از سال ۸۹ با بالا رفتن قیمت فولاد و سیمان آغاز شد و متقاضیان باید از ۵۰۰۰ تومان تا ۹۰ هزار تومان برای هر متر پرداخت کنند.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: با تامین به موقع اعتبارات، مترو هشتگرد تا پایان سال راه‌اندازی و به مترو گلشهر کرج و سپس تهران متصل می‌شود.

 

ایسنا

    نظرات