مسکن مهر تا سال ۹۵ طول می‌کشد اگر ...

مسکن مهر تا سال ۹۵ طول می‌کشد اگر ...

http://www.bananews.ir/مجری ویژه و قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: تا پایان امسال، ۷۰۰ هزار واحد مسکن مهر را آماده تحویل خواهیم داشت و برای فروش اقساطی ۷۰۰ هزار واحد دیگر هم تا پایان امسال اقدام فوری صورت می گیرد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irقائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر با بیان این‌که پرونده مسکن مهر تا پایان سال ۱۳۹۴ به شرطی بسته خواهد شد که اعتبارات مورد نیاز تأمین و پرداخت شود و مردم هم همکاری های لازم را داشته باشند و سهمشان را پرداخت کنند، تصریح کرد: متقاضیان نباید منتظر افزایش سقف تسهیلات بانکی باشند و برای اتمام و تحویل واحدها نسبت به واریز سهم خود اقدام فوری بعمل آورند.

 

مهرآبادی افزود:‌اگر مبالغ پرداخت نشود قسمتی از پروژه‌ها برای سال ۱۳۹۵ باقی خواهد ماند.

وی با اشاره به این‌که از دو میلیون و ۳۰۰ هزار واحد که برایشان قرارداد منعقد شده تاکنون کار ساخت یک میلیون و ۶۴۰ هزار واحد به اتمام رسیده افزود:‌ مابقی هم در مراحل مختلف ساخت، سفت کاری و نازک کاری قرار دارند.

مهرآبادی با اشاره به این‌که از یک میلیون و ۶۲۰ هزار واحد، یک میلیون و ۲۱۰ هزار واحد افتتاح شده تصریح کرد:‌حدود ۱۲۰ هزار واحد هم آماده افتتاح است.

قائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر خاطرنشان کرد:‌مابقی واحدها هم که حدود ۳۰۰ هزار واحد است آماده تحویل هستند و فقط تامین آب و برقشان باقیمانده که اگر تکمیل شوند آماده اسکان و تحویل هستند.

 

ایسنا

    نظرات